גאידמק יפגש עם שום בקרוב

הקיץ של אלופת המדינה צפוי להיות קצר וסוער, הבעלים ארקדי גאידמק יפגש בימים הקרובים עם מספר מועמדים לתפקיד המאמן ביניהם יצחק שום ואלי אוחנה. בתוך כך עדיין לא ירד מהפרק רעיון המאמן הרוסי

שבת 26 מאי 2007
אשר גולדברג

אחת העונות הסוערות ביותר בהיסטוריה של בית"ר ירושלים תסתיים הערב במפגש מול מכבי נתניה באצטדיון וינטר, לאחריו יחל קיץ לא פחות סוער אצל האלופה הישראלית החדשה, שכבר מתחילה להתכונן באופן נמרץ למוקדמות ליגת האלופות.

הבעלים ארקדי גאידמק, השוהה ברוסיה בימים האחרונים הבטיח לאנשיו כי ימנה מאמן רק בסיומה הרשמי של הליגה, ונראה כי ממחר בבוקר יחל המיליארדר הרוסי לפעול בעניין.

גאידמק, שיפגש ביום שני עם יצחק שום, שנחשב למועמד הבכיר של גיורא שפיגל, מי שעשוי להתמנות למנג'ר החדש של הקבוצה, רוצה לבדוק האם יש לשום את הניסיון הדרוש בכדי להוביל את הקבוצה לעונה מוצלחת באירופה.

לצידו של שום בקטגוריית המאמנים הפוטנצילים לקבוצה נמצא גם אלי אוחנה, מי שהתפטר לפני קצת יותר משנה וחצי מאימון הקבוצה, לאחר שגאידמק העביר עליו ביקורת חריפה כשטען שהוא אינו מנהיג. 

בנוסף לאוחנה עימו אמור הבעלים להיפגש בשבוע הקרוב, גאידמק החל שוב לחפש מאמן רוסי עבור הקבוצה במטרה להביא לארץ מאמן בעל שם עולמי ממש כפי שקיווה לעשות בפגרה האחרונה.

אם בסופו של סבב השיחות שיערוך גאידמק עם המועמדים ייבחר יצחק שום לתפקיד, ישוב גיא עזורי לספסל הבית"רי כעוזרו. אך עד שזה יקרה צפוי עוד קיץ סוער בבירה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק