חשש: האליפות הושגה בחברות

ההתאחדות לכדורגל תבדוק החל ממחר את כשירות זכייתה של מכבי ת"א באליפות נערים ב' לאחר שהקבוצה הביסה במחזור הסיום את בני יהודה 0:5, התוצאה המדויקת אותה הייתה צריכה

שבת 26 מאי 2007
דורון ברגר

ההתאחדות לכדורגל תבדוק החל ממחר את טענות ראשי בית"ר ירושלים לכך שאליפות נערים ב' מחוז מרכז, בה זכתה מכבי ת"א, הושגה באופן לא ספורטיבי.

מכבי ת"א ובית"ר ירושלים ניהלו מאבק צמוד מזה תקופה ארוכה ולפני כשלושה שבועות ניצחה בית"ר במשחק העונה 0:1 , אלא ששבוע לפני כן הביסה מכבי ת"א את הפועל  ראשל"צ  2:10 וצימקה מאוד את הפרש השערים.

מכבי ת"א ובית"ר המשיכו במאבק הצמוד שהגיע לשיאו הבוקר, כשמכבי ת"א התארחה אצל בני יהודה ובית"ר ירושלים אירחה את הפועל ב"ש. הפרש השערים של בית"ר היה טוב בארבעה שערים מזה של מכבי ת"א. שתי הקבוצות אף השיגו מספר ניצחונות שווה, עד הבוקר 20 לכל קבוצה.

בית"ר התקשתה היום אך ניצחה את הפועל ב"ש 0:1. מכבי ת"א שיחקה באותה שעה מול בני יהודה בחוץ והביסה אותה 0:5, התוצאה המדויקת אותה היתה צריכה. רבים מהנוכחים בשכונת התקווה וביניהם גם נציגי בית"ר ירושלים אמרו כי מדובר במשחק שערורייתי של שחקני בני יהודה ונראה היה כי מכבי ת"א יכלה לכבוש שער בכל דקה בה תחפוץ.

המנהל המקצועי של בית"ר, ניסים בכר, הודיע כי יגיש תלונה מחר להתאחדות לכדורגל בעקבות זכייתה של מכבי ת"א באליפות. הטענות של בית"ר הן כי שחקני בני יהודה חברים של שחקני מכבי תל אביב ולא התאמצו מספיק במשחק.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק