הכח נפרדה עם נקודה

ליגת העל: משחק רב תהפוכות וללא הגנות באיצטדיון וינטר, שהסתיים בשוויון 4:4 בין הכח עמידר רמת גן למ.ס אשדוד. שלושער ליניב עזרן, מלך השערים בליגת העל עם 15 כיבושים. מלמיליאן: אני מחזיק אצבעות להכח

שבת 26 מאי 2007
מערכת TELESPORT

הערב (שבת) במשחק רב תהפוכות שהסתיים בתיקו 4:4 בין הכח עמידר רמת גן למועדון ספורט אשדוד, שהתקיים באיצטדיון וינטר ברמת גן.

העונה המאכזבת של הכח עמידר רמת גן, הסתיימה בתיקו מול אשדוד. אורי מלמיליאן, מאמנה של הכח ר"ג, יכול לרשום משחק נוסף בו הוא לא הפסיד. הכח רמת גן צריכה להתכונן לליגה הלאומית ולנסות לעלות חזרה לליגת העל.

שמחה גדולה במועדון ספורט אשדוד, בעיקר מכיוונו של יניב עזרן. עזרן הצעיר, כבש שלושער הערב מול הכח רמת גן והעפיל לראשות מלך השערים עם 15 כיבושים ועבר את ליאור אסולין (13 כיבושים).

אורי מלמיליאן, מאמנה העוזב של הכח ר"ג אמר בסיום: "זה משחק אחרון, לפרוטוקול בלבד. בטוח שההנהלה תרצה שנמשיך. יש כאן אנשים מיוחדים, שרק מכירים אותם רואים את הטוב. אני מחזיק להם אצבעות בעונה הבאה.

"לקראת העונה הבאה, כמאמנים לא יודעים איפה נהיה. ניקח חופש, נראה הצעות אני אוהב את ישראל ואמשיך לאמן כאן".

אלון חזן, מאמן אשדוד אמר בסיום: "זה לא משנה אם המשחק קובע או לא קובע. בחלק המשחק ראינו את השחקנים מחפשים את חוף הים, חבל/ היינו יכולים לסיים את העונה בצורה טובה. חבל לקבל שער בדקה האחרונה מחוסר אחריות.

"זו עונה מעורבת. חלק מהעונה היו דברים טובים, אבל היו חלק מאכזבים.  ננסה לשפר דברים בעונה הבאה. אני אמשיך באשדוד".

מחצית ראשונה: אין הגנות, יש שערים

הכח עמידר החלה את המשחק נהדר. בדקה ה-16 דודי ליברמן בעט נהדר מחוץ לרחבה, והכניע את שוער אשדוד, יניב בן ישי - 0:1 להכח עמידר ר"ג.

הכח המשיכה ללחוץ ותוך שלוש דקות כבשה שער נוסף. עידן ורד הצעיר, בעט נהדר והגדיל את היתרון לרמת גנים - 0:2 מהיר להכח. 

המשחק שלא מועיל לאף קבוצה המשיך להניב שערים. אשדוד החלה לתקוף בדקה ה-27 שריקי מוצא את עזרן הנהדר, שבעט פנימה - 1:2 להכח עמידר. 

מחצית שנייה: הכח השוותה בתוספת הזמן

שתי הקבוצות המשיכו לשחק כדורגל פתוח בפתיחת המחצית השנייה. בדקה ה-60 אשדוד הצליחה לכבוש ולהשוות. גוסו גוסו הצליח לנצל ערבוביה ברחבה ודחק מקרוב פנימה - 2:2 בוינטר. 

דקה עברה ואשדוד קיבלה תיאבון. יניב עזרן השלים צמד אישי והחזיר את היתרון לאשדוד (שערו ה-13 של עזרן באשדוד) - 2:3 מהפך בוינטר. 

היתרון של אשדוד לא החזיק זמן רב ומבול השערים המשיך. בדקה ה-65 מור גולן שרק נכנס במקומו של אבי תקווה, ניצל ערבוביה ברחבה, ונגח מקרוב פנימה - 3:3 שוויון בוינטר.

בדקה ה-87 אשדוד חזרה להוביל. יניב עזרן השלים שלושער ואת שערו ה-15 בליגת העל ומחזיר את היתרון לאורחת - 3:4 למועדון ספורט אשדוד.

טירוף השערים לא הסתיים. בתוספת הזמן אושרי גיטה, הצליח להשוות את התוצאה - 4:4 בסיום לאחר מבול השערים בוינטר.

הכח עמידר ר"ג: מרשל אודה; דניאל היידמן, איציק כהן, רובי רגב (אדריאן גמאן, 18), שוקי נגר; סביטי ליפנייה, דודי ליברמן, אבי תקוה (מור גולן, 63), דן רומן, עידן ורד; אושרי גיטה.

מ.ס. אשדוד: יניב בן ישי (רון שוירו, 81); אמיר אלקריף (תומר חליבה, 51), גורה טל, אושרי אלפסי, תומר ברוקס; יוסי אופיר (דאודה דיוף, 59), דוד רביבו, ז'אן ז'אק גוסו גוסו; יניב עזרן, שי הולצמן, עידן שריקי.

שופט: לירן וקסברגר, איצטדיון וינטר בר"ג.

צילום: אתר DOLPHINIM

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק