המגרש בק.שמונה אושר סופית

המשטרה בדקה את המגרש הצפוני והחליטה שהתיקונים נעשו לשביעות רצונה - ק.שמונה תגדיל את מס' המושבים ל-4,000. בסכנין הקצתה הממשלה מיליון שקל לשיפוץ האיצטדיון

יום חמישי 16 אוגוסט 2007
הדס גרינברג

מגרשה של הפועל קרית-שמונה אושר היום סופית למשחקים. בשורות העולה החדשה יכולים לחייך היום בלי חששות זאת אחרי שבמשך כל פגרת הקיץ ניסו בקבוצה להכשיר את האיצטדיון הביתי למשחקים בליגת העל.

היום התקבל האישור הߡופי כל זאת לאחר שהמשטרה בדקה את התיקונים שבוצעו במגרש והחליטה שהם נעשו לשביעות רצונה. כבר ביום שבת תוכל קרית-שמונה לארח את מכבי הרצליה במחזור הראשון של ליגת העל.

בכל מקרה, עומדת בפני הקבוצה משימה נוספת והיא להגדיל את מספר התושבים במגרש מ-2,00̰ ל-4,000 כפי שקובע התקנון זאת עד חודש אוקטובר.

השר נרתם לשיפוץ איצטדיון סכנין

השר לפיתוח הנגב והגליל, יעקב אדרי הודיע היום לראש עיריית סכנין, מוחמד בשיר וליו"ר הקבוצה מאזן גנאיים שהוא מקצה להם מיליון שקל מתקציב משרדו ۢבור שיפוץ האיצטדיון העירוני.

כזכור, רק אתמול נפסל שוב איצטדיון דוחא למשחקים. בקבוצה מקווים שהסכום ייאפשר שיפוץ מהיר ותיקון ליקויים על מנת שהקבוצה תארח בבית בהקדם האפשרי.

השר אדרי אמר: "קבוצת בני סכנין מהווה סמל לאחדות, דו קיום ושותפות כאשר בשורת שחקניה ובצוותה המקצועי ערבים ויהודים הפועלים יחד להצלחת הקבוצה, כמו גם בציבור אוהדיה הפרוס לרוחבה ולאורכה של ישראל. הקבוצה מהווה את ההוכחה כי ספורט הוא גורם מאחד מהותי בין עמים".

החלוץ לאנדרו סימיוני צפוי לעבוۨ היום בבקרה התקציבית ולהיות שותף כבר במשחק הראשון של הקבוצה מול מכבי חיפה בקרית-אליעזר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק