ניצחון ראשון ליוטה

לאחר שני הפסדים בסדרת הגמר של המערב, חזרו הג'אז הביתה וניצחו ללא תנאי את סאן אנטוניו 83:109. דרון ויליאמס קלע 31 נקודות, בוזר- 27

יום ראשון 27 מאי 2007
מערכת TELESPORT
יוטה - סאן אנטוניו 83:109 (1:2 בסדרה לספרס)

לפי שני המשחקים הראשונים בסדרה, נראה היה כי אפשר כבר להספיד את יוטה, אבל בבית התעוררו הג'אז והראו שלא במקרה הם נמצאים בסדרת הגמר. דרון ויליאמס, באחד הערבים הטובים בקריירה הקצרה שלו, הוביל יחד עם קרלוס בוזר את המקומיים לניצחון סוחף וראשון בסדרת הגמר, שנראית לאחר המשחק פתוחה מתמיד. 

כל מה שהיה חסר אצל יוטה בשני המשחקים הראשונים התעורר לחים מול הקהל הביתי והחם. הגנה, ביטחון ותרומה למשחק בנקודות של שחקני הספסל עזרו להעלים כמעט לחלוטין את הספרס, שנראו חסרי אונים וטיפה זחוחים ברוב שלבי המשחק.

טים דאנקן נקלע לבעיית עבירות מוקדמת וירד בחלקים נרחבים במשחק לספסל, כשהוא מסיים עם 26 דקות משחק בהם צבר 16 נקודות ו-8 ריבאונדים- הספק נאה, אך לא מספיק בשביל ניצחון. טוני פארקר הצטיין אצל המפסידים עם 25 נקודות ו-7 אסיסטים.

דרון ויליאמס בן ה-22 בלבד ועם ניסיון פלייאוף אפסי, הראה שהוא עשוי מהחומר הנכון כשקלע 31 נקודות, חילק שמונה אסיסטים וחטף 5 פעמים.  קרלוס בוזר הגיע גם הוא למשחק וניגן כינור שני לויליאמס עם 27 נקודות ו-12 ריבאונדים.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק