לוני והקבלן קובי רוגובין נפגשו

שם נוסף מוזכר כמועמד להשקיע במכבי תל אביב, הקבלן קובי רוגובין שנפגש עם לוני הרציקוביץ'. מאנה ולוני נפגשו בשנית. הרציקוביץ: אין דרמה גדולה, אני לא רוצה להפריע לדרבי, מיד אחריו אתייחס לסיפור

יום ראשון 27 מאי 2007
אשר גולדברג
סאגת השותפים במכבי תל אביב מקבלת תפנית. קבוצה נוספת בראשות הקבלן, קובי רוגובין מעוניינת להכנס בשותפות במכבי תל אביב לצידו של לוני הרציקוביץ'.

קובי רוגובין הינו, קבלן ואיש עסקים מאוד מוכר בתל אביב, שבודק אפשרות להכנס כשותף למועדון מכבי תל אביב.

פגישה נוספת בין לוני ורוני

 היום בצהריים, שעות ספורות לפני הדרבי הגדול, התקיימה פגישה מכרעת בין לוני הרציקוביץ, לרוני מאנה ויורם יסיפוב, מי שאמורים להצטרף לניהול מכבי ת"א לצידו של הרציקוביץ.

לוני הרציקוביץ התייחס למו"מ שהוא מנהל בימים האחרונים ואמר ל- telesport: " אין דרמה שצריך עכשיו לעצור את הכול בפרשת מאנה, יש עכשיו דרבי והוא זה שחשוב יותר מכל דבר אחר. אחרי הדרבי מול הפועל ת"א, אדבר עם התקשורת על העיסקה האפשרית ועל אירועי הימים האחרונים".

נכון לעכשיו לא הצליח מאנה, לגבש קבוצת אנשי עסקים שתיכנס לשותפות בניהול מכבי ת"א, שווה בשווה עם הרציקוביץ'. מי שמקורב למו"מ סיפר הערב שישנה התקרבות חלקית, ואפשר שמאנה ויוסיפוב, יעזרו חלקית בניהול הקבוצה, אך לא באותה עוצמה ורמת מעורבות שתיכננו בראשית המו"מ.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק