אוהד הפועל נדקר אחרי הדרבי

אוהד הפועל ת"א נדקר מחוץ לבלומפילד במהלך תגרה בין שתי קבוצות אוהדים. ראשי הפועל ת"א לאחר המשחק: נמני הגיב בצורה פרועה

יום שני 28 מאי 2007
אשר גולדברג

בהפועל ת"א לא אהבו, בלשון המעטה, את התנהגותו של קפטן מכבי ת"א, אבי נמני במשחק הדרבי. בהפועל טוענים כי גם לפי מצלמות הטלוויזיה רואים שכל מטרתו של המנכ"ל, אריה הרשקוביץ', בכניסה לכר הדשא היתה להרגיע את השחקנים.

בהפועל ת"א הבהירו: "אבי נמני הגיב בצורה פרועה ולא ספורטיבית וכל שנישאר הוא לשאול את אלי כהן אם לזה הוא התכוון כשאמר שיוסי אבוקסיס צריך ללמוד מאבי נמני שלו מהו איפוק".

אך האירועים האלימים בדרבי התל-אביבי הגדול לא נשארו בסופו של דבר רק בתחומי המגרש. כשעה וחצי לאחר המשחק קבוצה של אוהדי הפועל שהיתה עסוקה בקיפול הדגלים והציוד מהמשחק הותקפה ע"י קבוצת אוהדים של מכבי.

בין האוהדים התפתחה תגרה ובמהלכה נדקר אחד מאוהדי הפועל בישבנו. האוהד, שמוכר היטב ביציע האדומים, פונה לבית החולים וולפסון כעבור מספר דקות. האוהד הדוקר וחבריו נעלמו מן המקום תוך שניות ספורות.

האוהד הפצוע הגיע לוולפסון במצב קל וטופל בחדר המיון. ככל הנראה יישאר האוהד בבית החולים לפחות עד הבוקר להשגחה וטיפול. ייתכן ומחר (שני) תוגש תלונה מצידו במשטרה.

האירוע מהווה את שיא האירועים האלימים בדרבי, שהיה ללא ספק אחד הסוערים בשנים האחרונות. כזכור, אוהד הפועל פרץ למגרש על סף סיום המשחק וזרק רימון עשן אדום לעבר שער 11 שמאכלס את אוהדי מכבי השרופים. 

האוהד, שלא נתפס ע"י השוטרים, נתפס דווקא ע"י קובי מוסא שעצר את ריצתו בבעיטה מכוערת לפנים. מוסא הורחק לבסוף בכרטיס אדום, לא לפני תגרה המונית שהתפתחה במגרש. 

בתגרה היו מעורבים שחקנים רבים משני הצדדים כשאבי נמני, קפטן הצהובים, מוביל בה תפקיד מרכזי. גם אנשי הנהלה ומאמנים משני הצדדים נכנסו למגרש במטרה להפריד בין הניצים.

כשעה וחצי לאחר המשחק, כאמור, שיחזרו אוהדים, בצורה קיצונית בהרבה כמובן, את שראו מאליליהם על כר הדשא. הפעם זה נגמר רק במזל בפגיעה סבירה. מפחיד לחשוב איך זה יכול להיגמר בפעם הבאה.


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק