0

נחשו מי לא עבר בבקרה

מכבי תל אביב המשיכה בהכנות למשחק מול ארצ'יאספור הטורקית. מרטינוביץ' ערך אימון מלא. עזרן: "צריך ללמוד ממה שהיה בשבת". אגב, אם עוד לא ניחשתם מי שלא עבר בבקרה הוא אבי נמני

יום שלישי 14 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

מכבי ת"א המשיכה אתמול בערב הכנותיה למשחק גביע אופ"א מול ארצ'יאספור הטורקית ביום חמישי (19:30, בלומפילד).

בלם הקבוצה מילאן מרטינוביץ ערך הערב  אימון מלא, לראשונה מאז סוף השבוע שעבר. בקבוצה מאמינים ומקווים כי מרטינוביץ יוכל לשחק ביום חמישי.

מכירת הכרטיסים לקראת המשחק ממשיכה בקצב גבוהה ועד כה הבטיחו את מקומם באצטדיון בלומפילד למעלה מ- 7,500 אוהדים צהובים. לשערים 10/11 אגב, אליו נמכרים מנויים בלבד, נותרו כ- 700 מנויים בסה"כ.

חלוץ הקבוצה יניב עזרן אמר בסיום האימון לאתר הרשמי של הקבוצה: "התנאים בשבת (בהפסד מול בני סכנין) היו קשים, דברים לא התחברו ואפשר רק ללמוד ממשחק כזה. יש פה קבוצה חדשה וצעירה ומאוד מוכשרת. כולם צריכים עוד קצת סבלנות עד שהקבוצה תתחבר, יש לנו מאמן ואני בטוӗ שהוא יחבר במהירות את השחקנים. אני בטוח שבסופו של דבר כולם יראו שיש לנו קבוצה טובה מאוד".

לגבי המשחק מול הטורקים אמר: "אני יודע שיהיה משחק לא קל, הקבוצה אומנם ירדה לליגה השנייה בטורקיה אבל היא הגיעה לגמר הגביע ומספר שחקנים בקבוצה הגיעו ېליה מהליגה הבכירה בטורקיה".

גם היום לא אושר חוזהו של אבי נמני בבקרה התקציבית.

בעקבות הקשיים בהבאת

תגובות

טלספורט בפייסבוק