תמוז יפתח במקומו של רומולו

על פי האימון שקיים היום יצחק שום, מסתמן: הברזילאי רומולו יפתח על הספסל ואילו טוטו שמוז יחזור להרכב, ברק יצחקי שהחמיץ השבוע 2 אימונים, חזר להתאמן. צפו בעידן טל ובגיורא שפיגל

יום חמישי 16 אוגוסט 2007
אסף שקד

 בית"ר ירושלים ערכה היום אחר הצהריים אימון בבית וגן בו תרגל יצחק שום את ההרכב שצפוי לפתוח מול בני יהודה. לרשותו של שום יעמוד סגל כמעט מלא מלבד תומר בן יוסף. הבלם ערך היום אימון אישי עם דרור שמשון וכבר בתחילת השבוע הקרוב הוא צפוי לחזור לאימונים מלאים.

צפו על ידי לחיצה על PLAY מתחת לתמונה בעידן טל וגיורא שפיגל

על פי האימון היום, יבצע שום מספר שינויים מההרכב שפתח במשחק הבית מול קופנהגן. בחוליית ההגנה לא יבצע המאמן שינויים, יואב זיו וכריסטיאן אלברז ימשיכו לשמש כמגנים ואילו שמעון גרשון שחוזר מפציעה יפתח כבלם לצידו של הקפטן בנאדו.

בחוליית הקישור יפתח שום עם השחקנים שפתחו במחנה האימונים שקיימה הקבוצה באוסטריה. דרק בואטנג שהחמיץ את משחק הבית מߕל קופנהגן, יחזור להרכב ויפתח במרכז הקישור לצידם של גל אלברמן ועידן טל שיתפקד כקשר התקפי יותר. ברק יצחקי שנמצא בכושר מעולה, החמיץ בתחילת השבוע 2 אימונים בגלל מתיחה, אך היום ערך אימון מלא, תורגל בהרכב ואף יפתח כשחקן כנף ימין. מיכאל זנדברג ישלים את חוליית הקәשור כשיתפקד כקשר שמאלי

את השינוי המשמעותי ביותר יבצע המאמן בחוליית ההתקפה. הברזילאי אנטונלי רומולו שפתח בהרכב במשחק מול קופנהגן ובמשחק גביע הטוטו מול הפועל ת"א, יחזור לספסל ואילו את מקומו בהרכב יתפוס החלוץ הצעיר טוטו תמוז. הסיבה לשינוי נߕבעת בעיקר מהעובדה שהברזילאי לא נמצא בכושר משחק מלא.

היום בבוקר התקבל במשרדי הקבוצה פקס מאופ"א בו זכתה בית"ר לשבחים על אירגון המשחק מול קופנהגן.בין היתר נכתב בדו"ח:

"בית"ר ירושלים ארגנה את המשחק ברמה גבוההĠלמרות חוסר הניסיון האירופאי – ברמה של קבוצות גדולות באירופה. שתי הקבוצות התייחסו טוב מאוד אחת לשנייה. נושא הביטחון בוצע בצורה מקצועית מאוד, מעולה וברמה הכי גבוהה.תקשורת – מסיבות העיתונאים התנהלו ללא בעיות או תלונות".

"האӦטדיון היה במצב מעולה ונקי, החדרים והשירותים היו נקיים, אוכל וכיבוד מעולה. בית"ר ירושלים דאגה לכל צרכיהם של פ.צ. קופנהאגן ולצרכי המשקיפים והשופטים".

"סה"כ 2 תקריות: שלט בגנות קופנהאגן – הורד באופן מיידי. אבוקה ביציע ה۞זרחי – טופלה בהתאם ללא בעיות בטיחות.לאחר המשחק לא היו תלונות, הקהל הגיב והריע טוב מאוד לשתי הקבוצות גם בסיום המשחק, האווירה הייתה מעולה". 

סיכום המשקיף: "איני רואה שום סיבה מדוע לא ימשיכו להתקיים משחקים במדינת ישראל, אם הߡטנדרטים של הביטחון והבטיחות ימשיכו להיות כמו במשחק זה".

דובר בית"ר ירושלים, עודד זרגרי אמר: "הדו"ח מדבר בעד עצמו, היינו שמחים לקבל את הדו"ח. עבדנו מאוד קשה בשביל שהדברים יתנהלו בצורה הכי טובה. אני מודה לקהל שלנו שהתנהג בצוۨה מושלמת, המשקיף של אופ"א טרח אף לציין את האווירה שיצרו האוהדים ואת התנהגותם".

תגובות

טלספורט בפייסבוק