האווירה פשוט לא טובה

שחקנים בנבחרת מתלוננים על חוסר מתח בנבחרת ישראל. זנדברג יתורגל היום בהרכב המסתמן למקדוניה: אוואט ,זיו, יצחקי, בנאדו, יחיאל, בן -דיין, באדיר, אלברמן, טל, זנדברג וקולאוטי

יום רביעי 30 מאי 2007
אשר גולדברג
במשך שנים דיברו בנבחרת ישראל על שחקן שהוא מנהיג הנבחרת והדמות שסביבה מתקיימות ההכנות.

מתברר שאחרי תקופה ארוכה  הנבחרת הנוכחית, נכון לעכשיו, נראית כמי שמתכוננת למשחק צדקה או למשחק למען קירוב לבבות בין יהודים לערבים. זו נכון לפתיחת ההכנות אינה נראת כנבחרת שמסמנת לעצמה את העלייה ליורו-2008.

יוסי בניון, הקפטן, נמצא בלונדון, ממתין ללידת בנו ואינו נכלל ברשימת הנמצאים המתחייבת.

נכון לפתיחת האימונים הנבחרת משדרת תחושות של חוסר התלהבות וחיבור לא מובן למשימה החשובה ביותר של הכדורגל הישראלי. הבעיה ברורה,מובנת וידועה לדרור קשטן ולמשה סיני שמתכוונים כבר מהיום להחזיר את הנבחרת לפסי ההתלהבות הלאומית.

שחקן בכיר התיחס הבוקר לאווירה האדישה :"זה נכון וצריך להבין שכמעט כולנו עדיין תחת סיומה של העונה וסביב החגיגות התקשורתיות . מהיום (רביעי) הכל ישתנה, דרור קשטן רואה הכל , הנבחרת תיהיה אחרת מאימון הערב".

שחקן אחר הוסיף: "אין ספק שיוסי בניון חסר ואין כמהו לחבר את הנבחרת לאמירות ולמוטיבציה. לשום שחקן היום אין מה להגיד למעט אמירות מוכרות שלפני כל משחק. בהחלט קיים חשש גדול מהמשחק במקדוניה שיכול לחרבן את כל הקמפיין. הכתובת בהחלט על הקיר, היא ברורה ואפשר לקרוא אותה. האווירה פשוט לא טובה"

דרור קשטן ומשה סיני יתרגלו הערב את מיכאל זנדברג בהרכב לקראת המשחק במוצ"ש בסקופיה.  ההרכב המסתמן: אוואט , זיו, בנאדו, יחיאל, יצחקי, בן -דיין, באדיר, אלברמן, טל, זנדברג וקולאוטי.

בנושא המחלוקת בין הנבחרת האולימפית לבוגרת בנושא שחרור שחקנים למשימה ביורו 2007 בהולנד אמר שחקן מוביל: "זו טעות של קשטן ואבי לוזון שנשלם עליה ביוקר., לא משנה מה תיהיה התוצאה נגד מקדוניה. אסור לשחרר שום שחקן , אפילו לא אחד מהסגל שהיה במקדוניה".

 עוד הוסיף השחקן: "אין סיפור כזה בשום נבחרת באירופה ורק כאן הכניסו אווירה רעה לאימונים. חוץ מהתקשורת בישראל , האליפות בהולנד לא מעניינת כמעט כלב. חבל, כי קשטן ולוזון כבר הפסידו במערכה הזו שהיא למעשה כל המלחמה.  לפחות חמישה שחקנים חושבים על ביג'יין סין ולא על מקדוניה אנדורה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק