יניב קטן יחמיץ את סכנין

חלוצה של מכבי חיפה אושפז לפנות בוקר ולא ישחק הערב מול העולה החדשה. בסכנין: עלא אבו-סלאח פצוע, וילנר וӡיניוני חזרו

שבת 18 אוגוסט 2007
הדס גרינברג

מכבי חיפה ספגה מכה קשה בהכנותיה למשחק הפתיחה בליגה הערב מול בני סכנין.

יניב קטן, החלוץ המצטיין של הירוקים אושפז לפנות בוקר בבית החולים, לאחר שחש ברע. קטן כבר שוחרר מבית החולים אך נצטווה לנוח מספר ימים והוא לא ישחק הערב.

לרוני לוי יש כאב ראש לא קטן לקראת המשחק הערב מול סכנין, כאשר גם הזרים החדשים, דייגו קרוסה, ורנאטו עדיין לא עברו בבקרה ולא יוכלו לשחק.

שני המגינים של חיפה, אייל משומר ורוני גפני, פצועים וייעדרו ג۝ הם. לוי יסיט את אלון חרזי לעמדת המגן הימני כאשר שי מימון יפתח בהרכב עם דקל קינן ושניהם ישמשו כבלמים מרכזיים. קייסי יחליף את גפני בעמדת המגן השמאלי.
 
מי שעשוי להחליף את יניב קטן בהרכב הוא אושרי גיטא הצעיר, שחזר לקבוצה אחרי עונת השאלה בהכӗ עמידר ר"ג.

החלוץ תומר חמד לא ייכלל בסגל למשחק מכיוון שהוא סוחב חמישה כרטיסים צהובים מהעונה שעברה

המאמן רוני לוי הראה אתמול באימון הבוקר לשחקנים סרט וידאו של המשחק בין מכבי ת"א לבני סכנין בגביע הטוטו. המאӞן צפוי לפתוח במשחק מחר בקישור עם פאוליניו, גוסטבו בוקולי, ליאור רפאלוב וג'ובאני רוסו. לוקאש סורמה ימשיך לשבת על הספסל ולחכות להזדמנות שלו.

ליאור רפאלוב צפוי לקבל כבר היום את החולצה מספר 10 שהשאיר אחריו אלן מסודי. כידוע, החולצה מספר 10 משמשת אӪ הסמלים של חיפה, אותה לבשו בין השאר ראובן עטר וברוך ממן. 

הרכב משוער: ניר דוידוביץ'; אלון חרזי, דקל קינן, שי מימון, אדורם קייסי; ליאור רפאלוב, ג'ובאני רוסו, גוסטבו בוקולי, פאוליניו; אושרי גיטה, שלומי ארבייטמן.

הקלף של סכנין: "יבוריאן או בוזגלו"

בני סכנין תגיע היום לקרית-אליעזר למשחק החזרה שלה לליגת העל מול מכבי חיפה. סכנין מגיעה אחרי שני נצחונות בגביע הטוטו  בהם כבשה חמישה שערים.

כל הסגל עומד לרשותו של אלישע לוי למעט עלא אבו-סלאח הפצוע. לירון וילנר, גבע ברקאי ולאונרד סיניוני שבו מפציעות ויעמדו לרשותו של לוי.

אלישע לוי אמר אתמול ל-TELESPORT: "מכבי חיפה היא קבוצה מצוינת בכל מצב, גם אם יש לה חוסרי۝ כאלה או אחרים בהגנה. אני מסתכל על סכנין ואני שמח שאנחנו מגיעים אחרי שני נצחונות בגביע הטוטו. עד עכשיו ראיתי את סכנין טובה. אני חושב שהבאנו השנה שחקנים טובים. לדעתי הקלף של המשחק יהיה איליה יבוריאן או מאור בוזגלו".

הרכב משוער: מאיר כהן, עבד רבאח, יא יא פטי, ליאוניד קרופניק, באסם גנאיים; ג'ון קולמה, חיים בנון, חאמד גנאיים, מאור בוזגלו, ליאונרד סניוני (חאלד חלאיילה); איליה יבוריאן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק