גליל עליון, שלב התודות

"אנחנו בפירוש יכולים להגיע לפיינל פור גם בשנה הבאה, בתנאי שיהיה אפשר להשאיר את השחקנים והצוות גם בשנה הבאה". גל בר זיו, מנהיג אוהדי גליל עליון, בטור מיוחד

יום רביעי 30 מאי 2007
גל בר זיו

"אנחנו האוהדים ממש ממש ממש גאים בשחקנים ובהנהלה של גליל עליון, על עונה נפלאה, מרגשת, עם המון גאווה, שאנחנו עוד נזכור הרבה זמן. הם בהחלט עשו את המיטב, ומגיעות להם כל המחמאות. התוצאות מדברות.

אנחנו האוהדים  רוצים להגיד תודה לאלטשולר שחם על זה שהם תרמו לנו כרטיסים לילדים ונוער כדי שנוכל לבוא ולעודד. למרות שלא יכול היה לבוא הרבה קהל, בגלל שהמחירים של הכרטיסים היו ממש ממש גבוהים ורק מי שיכל להרשות לעצמו הגיע, ולכן לא הגענו הרבה, אני חושב שמי שכן הגיע עשה את המקסימום.

בסוף כל האוהדים נשארו עוד שעה ארוכה עד שכל השחקנים ייצאו, והודינו להם. באמת אני רוצה להגיד שהיתה שנה נפלאה. הכעס היחיד שלנו בשם כל האוהדים, וזה כעס גדול מאוד, זה על מנהלת הליגה, בגלל מחירי הכרטיסים הגבוהים.

על העובדה שלא יכלנו לבוא ולקנות כרטיסים כי כרטיס עלה 225 שקל, והודיעו רק יום לפני המשחק, באחת בלילה, שאוהדי הגליל יכולים לבוא ולקנות כרטיס ב-112 שקל, אבל אז זה כבר היה מאוחר מדי.

אם מנהלת הליגה היתה באה ומודיעה לנו את זה מראש, לפני הרבה זמן, היינו יכולים להביא הרבה יותר קהל. בגלל שלא היה הרבה קהל שלנו אז פספסנו הרבה מאוד. הרבה מאוד אנשים באו אלי, מבוגרים, ילדים, כולם רצו לצאת למשחק אבל לא יכלו לבוא בגלל המחירים הגבוהים של הפיינל פור.

נכון לעכשיו אנחנו לא יודעים מי יהיו השחקנים שלנו בשנה הבאה, כי כמעט אף אחד לא חתום, ולכן קשה מאוד לדעת מה יהיה איתנו בשנה הבאה. אני מאוד מאוד מקווה שהשחקים הנוכחיים ישארו כי סך הכול התחברנו בצורה יפה מאוד. אנחנו קבוצה שמייצגת את הצפון, ובפירוש אנחנו יכולים להגיע לפיינל פור גם בשנה הבאה, בתנאי שיהיה אפשר להשאיר את השחקנים והצוות גם בשנה הבאה.

לסיום, אני רוצה להגיד תודה מיוחדת לחיים אוחיון שנתן לנו האוהדים כל דבר, תופים, חולצות והכול. הוא החליט לשים אותנו האוהדים בראש הפירמידה. כל שבוע הוא לקח את הילדים לבית ספר אחר ובאמת כל הכבוד לו על זה".

 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק