נתניה חזרה מלאה בביטחון

הקבוצה של ראובן עטר חזרה מפורטוגל מאותגרת ועם דובר חדש, גולן חרמון, שאמר: "המסע הזה חיבר אותנו מאוד". בקבוצה טוענים לאפליה במקרה זימונו של איתי שכטר לנבחרת האולימפית

שבת 18 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

התיקו של מכבי נתניה ביום חמישי מול ליירה, נתן המון ביטחון לחניכים של ראובן עטר. 

שחקני מכבי נתניה, שנחתוĠלפנות בוקר בנתב"ג, נראו מאושרים ומסופקים מהתיקו המצויין שמשאיר להם סיכוי טוב מאוד להעפיל לשלב הבא.

הדובר הראשי היה הבלם גולן חרמון, שהועדף בהרכב של עטר על פני אבי סטרול והיה מצויין. חרמון אמר: "המסע הזה חיבר אותנו, יש למכבߙ נתניה קבוצה מצויינת, שכבר העונה תעשה את ההמשכיות מהעונה שעברה. כבר ביום שני מחכה לנו הפועל ת"א".

כ-40 אוהדי הקבוצה המתינו לקבוצה בנתב"ג, ושרו משירי המועדון בקבלת הפנים לקבוצה.

ראובן עטר, מאמן הקבוצה כבר מסתכל קדימӔ ואמר: "המטרה כעת היא להתכונן להפועל ת"א ולעשות מעבר בחשיבה שאחרי פורטוגל". 

על המשחק ביום חמישי אמר: "היה קשה, הפורטוגלים חשבו שהם ינצחו בקלות ולכן המאמנים של ליירה השתוללו אחרי המשחק והתלוננו על השיפוט"

בנתניה כועסים על גיא לוי

במכבי נתניה כועסים מאוד על מאמן הנבחרת האולימפית של ישראל, גיא לוי, שהחליט להתעקש על זימונו של שחקן הקבוצה, איתי שכטר, למשחקי הידידות של הנבחרת בטורניר לובנובסקי באוקראינה.

בקבוצה של ראובן עטר̠טוענים לקיפוח הקבוצה, בשל העובדה ששכטר לא יוכל להשתתף במשחק הקבוצה מול הפועל תל אביב ביום שני ואילו שני שחקני האדומים, רמי דואני ודני בונדר לא זומנו ויוכלו לשחק, זאת למרות שהם נמנו בעבר על סגל האולימפית.

נתניה טוענת בנוסף כי הציעה להטיס את שכۘר ביום שלישי לטורניר, אולם הצעתם נענתה בשלילה. לסיום כותבים בנתניה בהודעה הרשמית: "אנו מצרים, מאוכזבים וכועסים מהחלטתו של לוי ורואים בה כלא הגיונית".

צילום: נוי שני

תגובות

טלספורט בפייסבוק