היהלום של נתניה

צמד שערים של צחי אילוז העניקו ליהלומי נתניה אליפות ראשונה בליגת החופים. נתניה הביסה את ראש העין בגמר 2:5. איציק זוהר זכה בתואר מלך השערים של הטורניר

יום שישי 17 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT
עכ۩יו זה רשמי, יהלומי נתניה בהדרכתו של בני לם הם אלופי ליגת החופים הראשונה בארץ.  זה קרה אמש, אחרי ניצחון בגמר 2:5 על ראש העין.

צחי אילוז הצטיין בשורות היהלומים בגמר עם צמד שערים. איציק זוהר כבש אף הוא צמד שהעניק לו את תואר מߜך השערים של הטורניר עם 19 כיבושים. אילוז סיים כסגנו של זוהר עם 18 כיבושים.

פתיחת המשחק היתה של צחי אילוז שהעלה את נתניה ליתרון 0:1 בדקה ה-7 של השליש הראשון ובכך חתם את תוצאת השליש.

שאול מימון כבש את השני של נתניה בדקה ה̭9 של השליש השני והכפיל את התוצאה. דקה מאוחר יותר נתניה הגדילה את ל-0:3 משער של אלברט טקש שחתם את השליש השני.

נתניה פתחה מצויין גם את ההשליש האחרון במשחק. צחי אילוז כבש בדקה ה-5 את השני שלו במשחק ואת הרביעי לנתניה. השער של אילוז הביאȠלו זמנית את תואר מלך השערים עם 18 כיבושים לעומת 17 בלבד של זוהר.

מיד אחרי השער של אילוז, חזר זוהר ממנוחה בספסל, ועם שני שערים בתוך 3 דקות צימק את היתרון של הנתיינתים ל-2:4, ועקף את אילוז בטבלת הכיבושים. סמוך לסיום המשחק חתם טקשȠאת התוצאה עם השער החמישי לזכות נתניה, 2:5 בסיום.

במשחקי חצי הגמר שנערכו קודם לכן, ניצחה ראש העין 5:7 את בני כפר קאסם במשחק צמוד שהוכרע בדקות הסיום. נתניה הביסה בקלילות את אס"א ב"ש 2:6.

המאמן המנצח, בני לם,&nbsŰ;אמר בסיום: "יש לי אליפות ישראל ואליפות עם הנבחרת. אני מרגיש שלם עם עצמי. לא היינו טובים בחצי גמר, אך למרות זאת עלינו וניצחנו בגמר את ראש העין".

תגובות

טלספורט בפייסבוק