ומי הבאה בתור? סרבוטניק

רולאן גארוס: שחר פאר עלתה לסיבוב השלישי לאחר ניצחון 4:6 1:6 על אדינה גאלוביץ' - תפגוש את הסלובנית המדורגת 17 בטורניר. זוגות: אובזילר הודחה, פאר עלתה. אנדיוני ישחקו מחר

יום חמישי 31 מאי 2007
מערכת TELESPORT

שחר פאר עלתה היום (חמישי), כצפוי, לסיבוב השלישי של טורניר הרולאן גארוס.

הישראלית המדורגת 15 בטורניר ניצחה את אדינה גאלוביץ' הרומניה המדורגת 104 בעולם.

גאלוביץ' כבר הוליכה 0:2 במערכה הראשונה, אבל שחר התאוששה וחזרה לניצחון 4:6. במערכה השנייה, לישראלית היה יותר קל וניצחה 1:6.

פאר תפגוש בסיבוב השלישי את קטרינה סרבוטניק הסלובנית המדורגת 17 בטורניר ו-20 בעולם שניצחה 4:6 2:6 את ורה דושבינה.

גאלוביץ' שמרה על ההגשה בפתיחת המשחק ועלתה ל-0:1. הרומניה שברה את שחר ועלתה ל-0:2. פאר שברה בחזרה וצימקה ל-2:1. הישראלית שמרה על ההגשה והשוותה ל-2:2. גאלוביץ' הצליחה לזכות במשחקון החמישי ועלתה ל-2:3.

פאר השוותה ל-3:3. גאלוביץ' שוב שמרה על ההגשה שלה ועלתה ל-3:4. המשחק המשיך להיות צמוד כשפאר השוותה ל-4:4. פאר שברה ועלתה ליתרון ראשון במערכה - 4:5. הישראלית זכתה במשחקון ההגשה וניצחה את המערכה הראשונה 4:6.

פאר שברה במשחקון הראשון של מהערכה השנייה ועלתה ל-0:1. פאר שמרה על ההגשה ועלתה ל-0:2. הרומניה לא ויתרה וצימקה ל-2:1. פאר שמרה על ההגשה ועלתה ל-1:3. 

פאר שוב שברה וברחה ל-1:4. פאר שמרה על ההגשה ועלתה ל-1:5. פאר הצליחה לשבור את הרומניה וניצחה 1:6 במערכה ו-0:2 במשחק.

מאמנה של פאר, עודד טייג אמר לאחר המשחק: "אין ספק ששחר נכנסה קצת לחוצה למשחק, אבל ההמשך היה טוב יותר. כנראה ששחר התרגשה קצת בהתחלה אבל במערכה השנייה, אחרי שהיא זכתה בראשונה, היא כבר הייתה פחות לחוצה והניעה את הגוף בצורה טובה כמו שהיא יודעת ועם הרבה ביטחון".

טייג הוסיף: "היא נראתה יותר טוב מאיך שהיא נראתה ביום הראשון. במערכה השנייה היא נראתה בכושר טוב מאוד".

על היריבה הבאה אמר טייג: "סרבוטניק היא יריבה איכותית הרבה יותר. היא גבוהה ואתלטית והיא שייכת לצמרת העולמית, אבל שחר שחקנית טובה יותר ואם היא תשחק כמו שהיא יודעת, היא תעפיל לשמינית הגמר. דבר אחד בטוח, הפעם מדובר ביריבה איכותית הרבה יותר מאלה ששחר שיחקה מולן ביומיים האחרונים".

פאר ניצחה גם בזוגות

מספר שעות לאחר משחק היחידות פתחה פאר את השתתופתה בטורניר הזוגות בפריז.

הישראלית ושותפתה, דינאה סאפינה (מדורגות 11 בטורניר) ניצחו את פלאביה פאנטה ורוברטה וינצ'י האיטלקיות 6:7, 6:7, לאחר שהמשחק הופסק באמצע עקב גשם שירד בפריז.

פאר וסאפינה יפגשו בשלב הבא את ילנה ינקוביץ' הסרבית ונה לי הסינית.

אובזילר סיימה את דרכה גם בזוגות


לאחר שהודחה אתמול מטורניר היחידות, סיימה ציפי אובזילר את דרכה גם בטורניר הזוגות.

הישראלית ושותפתה, אלנה בשיקובה הרוסיה, הפסידו בסיבוב הראשון 7:6 (8:6) 6:1 ללורדס דומינגז-לינו וארנסטה פרה-סאנטוניה הספרדיות.

רם וארליך היום בסיבוב הראשון

אנדי רם ויוני ארליך יפתחו הערב את השתתופתם בטורניר הגראנד סלאם.

הצמד הישראלי המדורג 7 בטורניר יפגוש בסיבוב הראשון את את סבסטיאן גרוז'אן וסיריל סולנייר הצרפתים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק