קמאנן עבר למכבי תל אביב

גם חלוץ נבחרת מקדוניה אקו סטויאקוב על הכוונת. יאניק קמאנן החלוץ הצרפתי שרק לפני שבועיים נהמו לעברו חתם במכבי תל אביב ועזב את מכבי הרצליה. שיימן:: נשווה את ההצעה. אין עוד סיכום עם מאנה

יום חמישי 31 מאי 2007
אשר גולדברג

 רכש ראשון משמעותי למכבי תל אביב. היום השלימה הקבוצה את מעברו של החלוץ הצרפתי יאניק קמאנן ממכבי הרצליה.  על מועמדותו של קמאנן במכבי הרצליה פורסם ב-TELESPORT כבר לפני כחודש.

קמאנן עמד בשבועות האחרונים במרכז סערה ציבורית כשטען לקריאות גזעניות נגדו במשחקיה של הרצליה עקב היותו שחום עור. לשיא הגיעו הצעקות במשחק החוץ מול מכבי תל אביב.

אלא שקמאנן הספיק כבר לערוך סולחה עם נציגי אוהדי מכבי תל אביב וכאמור, בעונה הבאה הוא יככב ליד אבי נמני ויוסי שבחון.

יו"ר מכבי הרצליה, אריאל שיימן, אמר היום: "אני לא חושב שקמאנן עוזב אותנו. אנו יכולים להשוות את ההצעה של מכבי תל אביב. בכל מקרה הנושא יעבור למחלקה המשפטית שלנו".

חלוץ נבחרת מקדוניה אקו סטויאקוב במשא ומתן מתקדם עם מכבי תל אביב. מאמן הקבוצה אלי כהן ראה את החלוץ כבר לפני שבועיים ובשבת יעקוב אחריו בסקופיה מול נבחרת ישראל.

בהקשר לפרסומים בנוגע למשא ומתן אשר מתנהל מול רוני מאנה וקבוצת המשקיעים הודיע הערב לוני הרציקוביץ' כי: "המו"מ מתקדם בצורה טובה ובריאה אולם מדובר בתהליך מורכב שכרוך בפרטים רבים ובאבני דרך. לאור זאת כל הפרסומים בכלי התקשורת אין להם בסיס".

מכבי תל אביב הוסיפיה והודעה כי: "היום (חמישי) הועברה יתרת החוב שעמדה לזכותו של קפטן הקבוצה אבי נמני ונכון לעכשיו אין כל חוב מסוג כלשהוא כלפיו.

"הפירסומים השבוע בכלי התקשורת שעסקו בין היתר באי סדרים כספיים במכבי ת"א, מקורם בהוצאת דיבה ולשון הרע ע"י גורמים עלומי שם, שכל רצונם הוא להזיק למועדון.

כמו כן התקבל במכבי ת"א אישור שכל ההתנהלות בהקשר להסכם שנחתם עם אבי נמני נעשה בהסכמה לאורך כל הדרך מתחילתו ועד עצם היום הזה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק