2

אי אפשר ככה לקחת אליפות

אחרי ההפסד לבני סכנין 1:0 רוני לוי מבין שרק בעזרת חיזוק אפשר לזכות בתואר: צריכים להיות הרבה יותר טובים. אלישע לוי: השחקנים נהנו מכל דקה. בוזגלו: פה אני חושב רק איך להבקיע

שבת 18 אוגוסט 2007
הדס גרינברג

מכבי חיפה פתחה את עונת 2007/8 ברגל שמאל ונראה כאילו לא הייתה פגרה והמחזור הראשון הוא המשכו הישיר של המחזור האחרון והעונה הכושלת של שנה שעברה.

חיפה הפסידה 1:0 לבני סכנין וגילתה יכולת חלשה מאוד במשך 90 דקות, כאשר כל המאמצים להשוות את התוצאה בקרית-אליעזר כשלו.

רוני לוי, מאמן מכבי חיפה אמר בסיום: "אני חושב שעם עובדות אי אפשר להתווכח. עלינו היום עם הרכב צעיר ומצד שני נכנסנו לפיגור מוקדם מאוד. לא השכלנו למצוא את ۔פריצה כדי להבקיע וזה מצער מאוד. רדפנו כל המשחק אחרי סכנין ולא הצלחנו לשחק בסבלנות וברוגע. לא היתה לי אפשרות לעשות חילוף התקפי גם כשרציתי".

לוי הוסיף: "בשלבים האלה מאוד מוקדם לדבר על אליפות. אנחנו עוד צריכים להתחזק ולהיות הרבה יותר טובים ӛדי לדבר על אליפות. אנחנו צריכים לחזור לעצמינו כמה שיותר מהר. אני מקווה שנצליח להיראות טוב יותר. כרגע שחררנו את קולאוטי שהוא חלוץ מהיותר טובים בארץ. אין עוד מחליף על הפרק. אף אחד לא אוהב שקוראים לו קריאות גנאי ולא מרוצים. אפשר להבין את הקהל שהוא מאוכזב. אני צריך להתרכז בעבודה שלי ופחות מהדברים מסביב ומהקריאות להתפטר".

שלומי ארבייטמן: "אין ספק שזו אכזבה גדולה מאוד מבחינתנו. הצגנו יכולת חלשה מאוד. זה לא תירוץ שבגלל שחסרים לנו שחקנים ניראה ככה. אני מאמין שהשחקנים החדשים ߩיגיעו ישתלבו מהר בקבוצה וניראה הרבה יותר טוב".

אלישע לוי, מאמן בני סכנין היה רגוע ומשוחרר ובעיקר מרוצה ממשחק פתיחת העונה, ואמר: "אם אנחנו נדבר על כסף, אז אין לנו מה למכור. אנחנו באמת בתקציב מינימום אבל אני חושב שיש לנו גۨעין טוב. הקבוצה משחקת כדורגל טוב בבית ובחוץ, ראינו את זה במשחקי הקדם עונה. לא במקרה שיחקנו בשקט ומאורגן. אין לי ספק שאם עוד קצת כסף נוכל להביא עוד 2-3 שחקנים כי הליגה מאוד ארוכה. אסור להספיד אותנו".

לוי התייחס למהלך העונה ואיזו קבוצה אנו צפויים לראות ואמר: "תהיה לנו קבוצה שתתמודד כמו שצריך בעונה הזו. אנחנו משחקים כדורגל, אסור לפחד בו. צריך פשוט להנות. השחקנים שלנו באו ונהנו בכל דקה. יכולת כזו תספיק להמשך, אך צריך לזכור שהליגה ארוכה. יש פצועים והרחקות וצריך את כל השחקנים".
מאור בוזגלו שהיה מצטיין במשחק וניצח את האקסית: "בכל משחק אני רוצה לנצח, אבל צריך לתת קרדיט לשאר השחקנים. אני מתייחס למשחק הזה כמו כל משחק ליגה, ואני שמח שפתחנו ברגל ימין. במכבי חיפה כששיחקתי חשבתי רק מתי רוני לוי ייתנו לי ߦ'אנס. פה אני רק חושב מתי לתת גול, וזה מה שחשוב".

מאזן גנאיים: "אם מישהו היה אומר לי שבני סכנין תפתח את העונה עם שני נצחונות בגביע הטוטו וניצחון על מכבי חיפה, לא הייתי מאמין, היו חושבים שאני מג'נון. נראינו טוב היום וېני שמח שהשחקנים נתנו את כל הלב. חסרים לי מיליון וחצי שקל. אני פונה לכל מי ששומע את דברי, אם יש מישהו במגזר היהודי או הערבי לעזור לנו, אני אשמח מאוד. אפשר לראות שהספסל שלנו קצר מאוד. האיצטדיון שלנו מחר יאושר, הבטחה שלי".

צילומים: יותם רונן

תגובות

טלספורט בפייסבוק