לוי: הבעיה שזה חדש לכולנו

מאמן הנבחרת הצעירה כינס היום מסיבת עיתונאים והתייחס לעימות הבלתי נגמר עם ראשי הנבחרת הבוגרת: אין לנו ניסיון בהתארגנות בטורניר כזה. אני פטריוט גם של הבוגרת

יום חמישי 31 מאי 2007
אשר גולדברג
מאמן הנבחרת הצעירה, גיא לוי ערך הערב מסיבת עיתונאים בעקבות הזימונים אתמול של 23 שחקני הסגל הסופי למשחקי אליפות אירופה לנבחרות צעירות שיחלו בסוף השבוע הבא.

לוי נשאל כמובן על חוסר הוודאות בעניין שחרור שחקני הנבחרת הבוגרת אל הנבחרת הצעירה, דבר אשר יוצר עימות בינו לבין מאמן הנבחרת, דרור קשטן ועוזרו, משה סיני.

לוי אמר: "צריך לזכור שלא בכל שנה יש הצלחות כאלה וזו פעם ראשונה אחרי שנים רבות מאוד שנבחרת מגיעה לטורניר כל כך גדול שמחייב הכנה שונה. זה חדש לכולנו וזה יוצר אי הבנות, אבל אני בטוח שכולם רוצים בטובת שתי הנבחרות, ושנדע להגיע לעמק השווה ושכולם יהיו מרוצים".

לוי ביקש שלא להתייחס לאמירותיו של משה סיני היום כאילו הוא עושה ספין נגד ראשי הנבחרת הבוגרת, אך מאמן הנבחרת הצעירה הסכים להתייחס לטענות של חלק משחקני הנבחרת הצעירה שנופו מהסגל, ובראשם גיל ורמוט ואיתי שכטר. לוי: "אין מה לעשות, יש 23 שחקנים בסגל ואי אפשר לשים את כל השחקנים בגילאים האלה בסגל הסופי. זו לא הייתה שליפה מהמותן, אלה היו זימונים שחשבתי עליהם הרבה זמן, וזה מה שמצאתי לנכון".

על הפציעה של עמית בן-שושן אמר לוי: "זה נושא מורכב מאוד וביום ראשון נהיה חכמים הרבה יותר לגביו".

לוי נשאל האם בעקבות הנסיבות הוא אכן מייחל לניצחון בשבת הקרובה על מקדוניה, והדגיש: "כל ילד חולם לשחק בנבחרת ישראל. גם אני בצעירותי חלמתי לשחק בנבחרת, אבל לא הצלחתי להגשים את השאיפה. אני פטריוט. נולדתי בארץ ואני מאחל לנבחרת בהצלחה בכל משחק ומשחק. אני מחזיק לה אצבעות ביום שבת".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק