רם וארליך בגמר סינסנטי

צמד הטניסאים הישראלי העפילו לגמר הרביעי שלהם העונה לאחר ניצחון 5:7, 6:7 בחצי גמר צמוד ולוהט בסינסנטי מול הצ'כים פאבל וינזרולוקאס דלוהי. בגמר צפוים השניים םפגוש את האחים בראיין

יום ראשון 19 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT
אנדי רם ויוני ארליך התקרבו הערב לזכייה בתואר הראשון שלהם העונה כשעלו לגמר הרביעי שלהם ב-2007 והפעם בטורניר הߞאסטרס שמתקיים בסינסנטי, ארה"ב. הצמד הישראלי כבר היה שותף כאמור לשלושה גמרים העונה, אך הפסיד בשלושתם, הפעם יקוו הישראלים יגיע השינוי.

אנדיוני שפשוט טיילו עד לשלב חצי הגמר בטורניר תוך הפגנת טניס נפלא התקשו מעט הערב מול Ӧמד הצ'כים פאבל ויזנר ולוקאס דלוהי לפני שניצחו את שובר השוויון במערכה השנייה בכדי להעפיל לגמר עם ניצחון 5:7, 6:7. 

שתי הזוגות הציגו הערב טניס משובח, מה שיצר משחק צמוד ומרתק. במערכה הראשונה רם וארליך נזקקו לשובר שוויון בכדי לחגוג את זכייתה. בשובר שוויון עצמו היה מדובר במשחק חד צדדי של הישראלים שכבר הוליכו 0:4 לפני ניצחון, 6:7 במערכה כולה.

במערכה השנייה מנעו רם וארליך את שובר השוויון שעמד בפתח בשל המשחק הצמוד בין שני הצמדים. זאת לאחר שזכו במשחקון ה-11 במערכה ולעלות ליתרון 5:6 ממנו הם לא נסוגו חזרה וניצחו בסיומו של דבר את המערכה עם הגשות טובות במשחקון ה-12 של המערכה.

  

תגובות

טלספורט בפייסבוק