אנדיוני העפילו לסיבוב השני

לאחר פתיחה חלשה והפסד של המערכה הראשונה 5:7, הצליח הצמד הישראלי לגבור על הצמד הצרפתי, גרוסיאן וסולנייר 1:2, (7:5, 4:6, 2:6). בסיבוב השני יפגשו את מרסלו מלו ואנדראה סה הברזילאים

יום שישי 01 יוני 2007
מערכת TELESPORT

צמד הטניסאים הישראלי הבכיר, אנדי רם ויוני ארליך פתחו היום (שישי) את הופעתם בטורניר הרולאן גארוס היוקרתי על משטח החימר בפאריס.

אנדיוני, המדורגים במקום השביעי בטורניר (כמו מיקומם בדירוג הזוגות העולמי) התמודדו מול סבסטיאן גרוז'אן וסיריל סולנייר המקומיים. הצמד הישראלי שלא רשם הצלחות רבות ברולאן גארוס, ושבשנה שעברה הודחו כבר בסיבוב השני, פתח חלש את המשחק ונראה היה שחוסר ההצלחה עומד לחזור על עצמו. 

לאחר ההפסד במערכה הראשונה 5:7 התעוררו הישראלים, הציגו טניס טוב יותר בדרך למהפך של 1:2 במערכות (7:5, 4:6, 2:6) וניצחון במשחק כולו.  

בשלב הבא יפגשו רם וארליך את מרסלו מלו ואנדראה סה הברזילאים שגברו בסיבוב הראשון 7:6, 2:6 ו-4:6 על ג'סטין גימלסטוב ורוברט קנדריק האמריקנים.

מערכה ראשונה

אנדיוני פתחו רע מאוד את המשחק כשכבר במשחקון הראשון הצמד המקומי שמר על ההגשות ובהמשך שבר את רם וארליך. המשחקון השלישי היה קליל במיוחד עבור גרוז'אן וסולנייר ובסיומו הם כבר הובילו 0:3.

בשלב הזה הצליח הצמד הצרפתי לשבור פעם נוספת (0:4), אך אנדיוני חזרו לעצמם עם שבירה ושמירות על ההגשה כשהם משווים את התוצאה ל- (4:4). שבירה נוספת של הצמד הישראלי שהתחיל להיכנס לקצב, נתן לאנדיוני יתרון ראשון במשחק, 4:5, אך הצרפתים העקשניים שברו בחזרה והשוו ל-5:5. אנדיוני איבדו את הריכוז ואת שני המשחקונים הבאים כשהצרפתים עולים ל-5:7 ול-0:1 במערכות.

מערכה שנייה:

הצרפתים הגישו ראשונים כאשר כל צד שומר על ההגשות שלו בששת המשחקונים הראשונים, ללא שבירות. (3:3).במשחקון השביעי הצליחו צמד הישראלים לשבור סוף סוף את גרוז'אן וסולנייר ועלו ליתרון 3:4, כאשר ההגשה שלהם. 

רם וארליך המשיכו את המומנטום החיובי במערכה ושמרו על ההגשה כשהם עולים ל-3:5. הצרפתים הצליחו לקחת עוד משחקון בודד עד שאנדיוני לקחו את המערכה כולה 4:6 והשוו ל-1:1 במערכות.

מערכה שלישית:

שבירה מהירה של אנדיוני כבר במשחקון השלישי העלתה את הצמד הכשרוני ל-1:2. הישראלים שמרו על ההגשה במשחקון הבא והגדילו את היתרון ל-1:3.

אנדיוני המשיכו להיות הדומיננטים במשחק ובמשחקון השביעי שברו שוב ועלו ל-2:5. במשחקון הבא לא נכשלו רם וארליך וזכו במערכה 2:6 ובמשחק כולו בדרך לסיבוב השני.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק