אנגליה החמיצה ניצחון על ברזיל

הנבחרת האנגלית הוליכה 0:1 משער של ג'ון טרי בדקה ה-68, אך ספגה בתוספת הזמן מראשו של דייגו, שקבע את תוצאת הסיום, 1:1

יום שישי 01 יוני 2007
מערכת TELESPORT
נבחרת אנגליה שנראתה רע מאוד בחודשים האחרונים תחת הדרכתו של סטיב מקלארן, החמיצה הערב (שישי) ניצחון יוקרתי על נבחרת ברזיל, לאחר שהוליכה עד לדקה השנייה בתוך תוספת הזמן, 0:1, ואז ספגה שער נאיבי מראשו של שחקן ורדר ברמו, דייגו . 

מקלארן שניפה את דיויד בקהאם ובעקבות הביקורות הנוקבות של התקשורת האנגלית החזיר אותו לסגל, צריך להודות לקפטן שלו, שהכניס רוח של ווינריות חדשה בנבחרת האנגלית החבוטה. למרות משחק לא טוב של האנגלים, נראה היה שבקהאם משרה ביטחון על השחקנים וכי יש מנהיג על המגרש.

מן העבר השני השחקנים של דונגה, נהנו מהמשחק, אך חסרו מחץ באופן בולט בהתקפה. נראה שניתן לאתר 2 בעיות מרכזיות בנבחרת הדרום אמריקאית, האחת היא הליקוי בהתמודדות ההגנה עם כדורי הגובה והשנייה היא התיאום בהתקפה.

ניתן לסכם ולומר כי הנבחרת האנגלית יוצאת מעודדת מתוצאת התיקו ומהאופן בו היא שיחקה, למרות השער הנאיבי בסיום בעוד שהברזילאים צריכים לעשות הרבה חושבים לקראת הקופה אמריקה.

במשחק עצמו, המחצית הראשונה הייתה בשליטה מוחלטת של נבחרת ברזיל, שלא השכילה לתרגם את ההזדמנויות הרבות לשערים והקבוצות ירדו להפסקה בשוויון 0:0.

במחצית השנייה העזו האנגלים קצת יותר, אך הצליחו לסכן את השער הברזילאי רק ע"י מצבים נייחים. בדקה ה-68 כדור חופשי של בקהאם מצד ימין מרחק 35 מטרים מהשער הברזילאי, הגיע לטרי שהגיח מאחור, התרומם מעל נאלדו ונגח בחוזקה לפינה הנגדית, 0:1 לאנגלים. 
הברזילאים לא ויתרו והשיגו את השער המשווה שתי דקות בתוספת הזמן מראשו של דייגו, שניצל בלבול בהגנה האנגלית.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק