זנדברג הוענש על התבטאויותיו

בלעדי: לאחר שלקשטן היו התלבטויות לגבי ההרכב, הוחלט כבר ביום ה' כי שחקן העונה לא יפתח מול מקדוניה מכיוון שאמר לעיתונאים: בנבחרת לא מכירים את המקדונים כלל

שבת 02 יוני 2007
דורון ברגר

אחת הסיבות העיקריות לכך שקשרה של בית"ר ירושלים והשחקן המצטיין העונה, מיכאל זנדברג לא נכלל בהרכב הנבחרת במשחק מול מקדוניה נעוצה בהתבטאות של הקשר ביום רביעי בערב לפני אימון הנבחרת.

זנדברג נקרא על-ידי העיתונאים כדי לומר את דבריו לקראת המשחק החשוב הערב מול מקדוניה, וכשנשאל מה הוא יודע על נבחרת מקדוניה, ענה זנדברג: "האמת שאנחנו לא יודעים עליהם שום דבר. אף אחד בנבחרת לא יודע כלום על המקדונים".

הדברים של זנדברג הובאו מספר שעות לאחר מכן לאוזניו של מאמן הנבחרת, דרור קשטן ולאחר מכן הם צוטטו ברובם באתרי האינטרנט ובשאר כלי התקשורת. מספר גורמים בנבחרת ראו את ההתבטאות בחומרה מאחר ומזה מספר חודשים עורך המאמן דרור קשטן סקאוטינג רחב אחר נבחרת מקדוניה, והדברים של זנדברג פגעו לדעת ראשי הנבחרת בכבודו של המאמן, גם אם נאמרו כלאחר יד.

בכיר בנבחרת אמר הערב: "יש דרך לנסח דברים וזנדברג צריך ללמוד איך לומר אותם. הוא היה צריך להגיד שהשחקנים עוד לא יודעים מי זו מקדוניה, אבל הוא בטוח שקשטן וסיני ילמדו אותם הכל. לא יכול להיות ששחקן יגיד שלושה ימים לפני המשחק שאף אחד לא מכיר את היריבה. זו לא הסיבה היחידה שהוא לא פותח, אבל מי שמדבר ככה לא יכול אחרי זה לשחק בהרכב, ואז הוא יישאל איך הוא פתח מול נבחרת שהוא לא מכיר. זנדברג יראה את תחילת המשחק מהספסל וכך בטוח לא יכיר את המקדונים".

יש לציין כי להבדיל מהשנים שעברו, מרבית השחקנים לא התלהבו לדבר עם אנשי התקשורת לפני האימונים, ורק כשהם נקראו על-ידי קצין העיתונות, עופר רונן, הם הסכימו לומר מספר דברים קצרים.

גם זנדברג, כשניגש לעיתונאים ביום רביעי פתח ואמר: "תשאלו אותן שאלות ואנחנו נענה אותן תשובות".

צילומים: יותם רונן

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק