פערים בין ארבייטמן לחיפה

החלוץ עדיין לא סגר את חוזהו מול הירוקים כש-30 אלף דולר מפרידים בין שני הצדדים. חרזי: עליתי פצוע בשבת. יש דברים יותר חשובים מהטובה האישית

יום שלישי 21 אוגוסט 2007
הדס גרינברג

לאחר יום החופש שקיבלו אתמול שחקני מכבי חיפה, שבה הߙום הקבוצה לאימונים סדירים. כל השחקנים, למעט אלון חרזי (פצוע), ליאור רפאלוב (נבחרת) וניר דוידוביץ' (נבחרת) התאמנו החלמתו של אלון חרזי עשויה לקחת עוד שבוע. 

שלומי ארבייטמן, שחוזהו עדיין לא נסגר מבחינה כספית ל-4 השנים הקרובותȬ למרות שעבר בבקרה, ממשיך לשחק ללא סיכום. ארבייטמן דורש 150 אלף דולר ומכבי חיפה מציעה 120. השחקן ל-TELESPORT: "זה נכון. יש עדיין פערים ביני לבין הקבוצה, אבל אני מאמין שהעניינים יסגרו. אם לא השבוע הזה, אז כבר בשבוע הבא".

אלון חרזי, שחומרת פציעתו עדיין לא התבררה אמר ל-TELESPORT: "עברתי אתמול בדיקת אולטסראונד, אך עדיין לא גילו משהו מסויים. עליתי לשחק פצוע ביום שבת. יש דברים יותר חשובים מהטובה האישית וזו הסיטואציה אליה נקלעה הקבוצה, כאשר מצۑת הפצועים שלנו הייתה רחבה. התחלנו את העונה לא כמו שרצינו, אבל אי אפשר לעשות הוקוס פוקוס אחרי כל מה שקרה בימים האחרונים. אנחנו מקווים שבסוך התהליך הזה נצא בראש מורם".

על חסרונו של קולאוטי אמר חרזי: "אנחנו נעשה הכל על המגרש על מנת שהחەר שהשאיר אחריו קולאוטי לא יורגש".

צפו באימון מכבי חיפה על ידי לחיצה על PLAY מתחת לתמונה

צילום ועריכה: הדס גרינברג

תגובות

טלספורט בפייסבוק