מוסקאלו בדרך לחיפה

הקשר הרומני בן ה-17 שנבחן בקיץ בבית"ר, מגיע למבחנים במכבי חיפה, כדי לחזק את הצד ההתקפי. במידה ויוחתם יוחלט אם לצרפו לקבוצת הבוגרים או קבוצת הנוער. יניב קטן צפוי לשוב לאימונים מחר.

יום שלישי 21 אוגוסט 2007
הדס גרינברג
אחרי השבוע הסוער שעבר במכבי חיפה, לאחר עזיבת רוברטו קולאוטי וחאבייר דירסאו, מחפשים בהר הכרמל עוד חיזוק משמעותי לקבוצה. כריסטיאנו מוסקאלו, קשר רומני בן 17, שנבחן בקיץ בבית"ר, יגיע למבחנים בחיפה. 

הרבה לחץ וחוסר שקט נערם במכבי חיפה, לאחר ההפסד מול בני סכניןȠ1:0 בקרית אליעזר, במסגרת המחזור הראשון בליגת העל. 

לאחר ההפסד רוחות נשבו מעל גבו של רוני לוי, על ההכנה הלקוייה לקראת תחילת העונה. האוהדים שרקו בוז לקבוצה בשבת האחרונה לאחר ההפסד, והביעו את מחאתם. 

כעת מנסים במכבי חיפה לߗפש חיזוק משמעותי לאחר עזיבתו של רוברטו קולאוטי לגרמניה. במידה והקשר הרומני יוחתם בקבוצה, ישנה אפשרות כי הצוות המקצועי ינסה לשלבו בקבוצת הנוער ואולי אף בקבוצת הבוגרים.

הערב ערכה מכבי חיפה אימון נוסף, כאשר אלון חרזי הסובל מפציעה ויניב קטן החולה לא נטלו חלק באימון. קטן צפוי לחזור להתאמן מחר.

הקשר הפולני לוקאס סורמה שהתייבש על הספסל של רוני לוי, עשוי לקבל הזדמנות ביום שבת הקרוב, בו תשחק הקבוצה מול אשדוד. אומנם הפולני עומד על סף שחרור, אך בקבוצה מרוצים מהרצינות וההשקעה של סורמה באימוניߝ , כל זאת למרות התחושה הקשה המלווה את השחקן שיודע שעתידו בקבוצה מוטל בספק. למכבי חיפה יש זמן להחליט על עתידו של סורמה עד  ה- 31.8, כאשר בתאריך זה נסגר חלון העברות.

תגובות

טלספורט בפייסבוק