קנס ומשחק רדיוס אחד למכבי

מכבי ת"א הועמדה לדין בעקבות זריקת הכוס על שוער אשדוד, סמי אג'יי והוענשה במשחק רדיוס אחד וקנס של 10,000 ש"ח. אשדוד נקנסה ב-5,000 ש"ח. הרציקוביץ': כהן לא הביא את הקבוצה לאן שרציתי

יום רביעי 22 אוגוסט 2007
שלמה חסיד

עונת 2007-8 רק החלה ומכבי ת"א חוזרת למקום מוכר, בית הדין של ההתאחדות לכדורגל. הפעם בשל זריקת כוס של הקהל על שוער מ.ס. אשדוד, סמי אג'יי, במהלך משחק התיקו 1:1 בבלומפילד.

הבעלים של הקבוצה, לוני הרציקוביץ' הגיע לדיון וטען: "אני לא יודע איך העמידו אותנו לדין. השופט לא ראה כלום. הכל בגלל השוער שכל הזמן התגרה במכבי ובאוהדי מכבי. עשה את זה רק אוהד אחד ולא קבוצה של אוהדים. צריך לטפל באוהד הספציפי. אין שום דרך לטפל בזה ברמה של אוהד אחד. אם קבוצӔ עומדת לדין בגלל אוהד אחד, אפשר לסגור את הכדורגל".

מנכ"לית הקבוצה, תמי פרידמן גם כן סינגרה על קבוצתה: "שתלו אוהדים סמויים ביציע, אבל אין מה לעשות".

בית הדין של ההתאחדות לכדורגל החליט להעניש את הקבוӦה במשחק רדיוס אחד, לאור המדיניות החדשה של ההתאחדות בה היא מענישה אוטומטית משחק רדיוס ובנוסף קנס של 10,000 ש"ח. לפי תכנית המשחקים של הקבוצה, משחק הרדיוס יהיה נגד הפועל כפ"ס.

5,000 ש"ח קנס לאשדוד והרחקה לנידם

לא רק מכבי ת"א הועמדה לדין בעקבות המשחק ביום שני, גם יריבתה עשתה את הדרך לבין הדין של ההתאחדות בעקבות האיחור שלה לעלייה למשחק והתפרעותו של מנהל הקבוצה, רפי נידם, שגרמה להרחקתו מהמגרש.

בתום הדיון פסקו השופטים כי אשדוד תיקנס ב-5,000 שקלים ונידם לא יוכל להיכנס למגרשים עד לסוף אוקטובר.

הרציקוביץ': כל שינוי שנצטרך - נעשה

בתום הדיון התייחס הבעלים לסוגיית החלפתו של המאמן, אלי כהן: "כל שינוי שנצטרך לעשות, נעשה. אלי כהן לא הביא את הקבוצה לאן שרציתי. הקבוצה לא משחקת טוב וכאן הבעיה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק