עוד גיל לב מונה לנשיא נתניה

בנו של ראש עיריית פ"ת בעבר, גיורא לב, יחליף את דניאל יאמר, שיתפקד כנושא הנטל הפיננסי בלבד. קובי בלדב נשאר כחבר הנהלה בלבד. איציק גניש מונה ליו"ר מחלקת הנוער

יום שני 04 יוני 2007
אשר גולדברג
מבנה ההנהלה של מכבי נתניה עובר שינוי משמעותי הערב, לאחר שהבעלים, דניאל יאמר, החליט למנות לנשיא המועדון  את עו"ד גיל לב, בנו של ראש עיריית פ"ת בעבר, גיורא לב. כמו כן, יסיים מנכ"ל המועדון קובי בלדב את תפקידו ויישאר כחבר הנהלת המועדון. קצין התקשורת של המועדון, איציק גניש, מונה לתפקיד יו"ר מחלקת הנוער וימשיך לשמש גם בתפקידו הקודם. 

הבעלים, דניאל יאמר, התייחס הערב לשינויים באתר הרשמי של המועדון: "מכבי נתניה נראית אחרת לחלוטין מלפני שנה. עבדנו קשה מאוד על מנת להשיג את מה שניסינו לפתח ולקדם למען העתיד של מכבי נתניה, מאחר והאינטרסים שלנו הם שמכבי נתניה תהיה חזקה. אני מאמין בצוות ובעיקר בעבודת צוות על מנת לתת לאנשים העובדים ביטחון וכדי שהם ידעו מה המועדון צריך. מנגד, מעולם לא היה בכוונתי להיות נשיא ובעלים באדם אחד, לכן החלטתי להעביר את תפקיד הנשיא של המועדון לאדם, שהיה לי שנה וחצי לגלות מי הוא. אני מאמין שלב, אשר חונך כעו"ד, ושיש לו את האיכויות והידע של ניהול עסקים, ומסייע לי בעסקים הפרטיים שלי, הוא הבחירה הנכונה לייצג את המועדון בישראל ובעתיד באירופה. אני יודע שהוא יעשה עבודה טובה. אני, כמובן, אמשיך להוות את הגב הפיננסי של המועדון וביחד איתו ניתן למועדון חזון לשנים הבאות."
 
יאמר התייחס גם למינויים האחרים שביצע: "גיל יעמוד בראש המערכת וייעזר בהנהלת המועדון ובכלל זה בקובי בלדב, שימשיך להיות חלק בלתי נפרד מהנהלת המועדון. כמו כן מונה איציק גניש ליו"ר החדש של מחלקת הנוער. מתחילת השנה הוכיח גניש את המחויבות שלו לא רק לקבוצת הבוגרים אלא הראה והקדיש זמן ומאמצים רבים ובצורה מיוחדת עשה למען שיפור מחלקת הנוער שהיתה מקרטעת בשנים האחרונות והשתפרה בצורה ניכרת, והוא אחד מאלו, ביחד עם היו"ר היוצא עו"ד גיל לב, המנהלים והמאמנים, שהביאו לשינוי. העמדה הזאת היא חשובה מאוד עבור המועדון שלנו ואני בונה על מערכת היחסים הטובה בין איציק, גיל והמאמנים לדחוף את המחלקה אפילו לרמה גבוהה עוד יותר".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק