2

באדיר בדרך החוצה מההרכב

נבחרת ישראל נחתה בנתב"ג עייפה ממה#שהוגדר כמסע שהיה יכול להיות מתוכנן טוב יותר. ההפסד לבלארוס העיר על ליקויים לקראת אנגליה. בנאדו צפוי לחזור להרכב במקום באדיר המאכזב

יום חמישי 23 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

לילה ארוך עבר על נבחרת ישראל אחרי ההפסד הצורב לבלארוס 2:1. הפסד שגורר את הנבחרת להכנות לקראת המשחק באנגליה עם מוראל נמוך בעוד קצת יותר משבועייӝ. 

הנבחרת מתוכננת לקיים מחנה אימונים של 5 ימים ליד לונדון. השחקנים חזרו עייפים ורצוצים וכולם מיהרו הביתה לתפוס מספר שעות שינה לקראת הצטרפותם לאימוני הקבוצה. מסתמן שדרור קשטן לא שלם עם ההרכב הצפוי לקראת אנגליה.

כבר עכשיו ברורĠשאריק בנאדו, שסובל מפציעה מועמד לשחק כבלם נוסף לצידם של שמעון גרשון וטל בן חיים, עמדה שנקראת בלשון המקצועית החדשה - הבלם של הקישור. נראה שהיכולת הפושרת של ואליד באדיר תוציא אותו אחרי תקופה ארוכה מההרכב.

לדרור קשטן יש אופציות נוספות גם בהתקפה ۛשפיני בלילי יאבק על מקום בהרכב מול ברק יצחקי, כשמקומו של רוברטו קולאוטי מובטח. בנבחרת דיברו על נסיגה ביכולתו של המגן הימני, יובל שפונגין ואפשר שדרור קשטן יחזיר לעמדה זו את יואב זיו ויציב את דדי בן דיין כמגן שמאלי טבעי.

בסך הכל, היכולת שהוצגה ۑבלארוס, לדעת השחקנים והצוות המקצועי, לא תספיק כלל בוומבלי. היכולת חייבת להשתפר בעשרות מונים. בנבחרת טוענים שהדיבורים על ניצחון או תיקו וזלזול מסויים באנגלים יפגע בסופו של דבר בהכנות למשחק. 

מחר ימסור זאב זלצר שראה את המשחק בין אנגליה לגרӞניה בוומבלי דו"ח מקצועי ראשון למאמן הלאומי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק