קרואטיה ורוסיה נפרדו ב-0:0

ישראל יכולה להיות מרוצה. שתיים מהיריבות הגדולות שלה בבית 5 סיימו את המשחק ביניהו הערב בתיקו מאופס. אנגליה הביסה 0:3 את אסטוניה החלשה

יום רביעי 06 יוני 2007
מערכת TELESPORT
לאחר ניצחונה של ישראל על אנדורה, שהעלה אותה זמנית למקום הראשון בבית 5, נפגשות כעת במשחק המרכזי בבית ה"ישראלי" הראשונה ערב המחזור, קרואטיה, והשנייה רוסיה. לקרואטיה הספיק תיקו כדי לחזור למקום הראשון, רוסיה הסתפקה באותה תוצאה. בסוף כולם יצאו מרוצים.

במשחק נוסף הביסה אנגליה, עם בקהאם שחזר לסגל ובישל צמד, את נבחרת אסטוניה, שעדיין לא השיגה נקודה בטורניר ועדיין לא כבשה. אנגליה הגיעה למשחק בידיעה ברורה שכל תוצאה מלבד ניצחון, תוציא אותה מהמירוץ ליורו בקיץ הבא ועשתה את העבודה.

קרואטיה: פלטיקוסה, צ'ורלוקה, שימיץ, ר. קובאץ', שימוניץ', סרנה (לקו, 8), נ. קובאץ', מודריץ', קרניצאר (פטריץ' 66), אדוארדו דה-סילבה, אוליץ' (באביץ', 83)

רוסיה: מלאפייב, ו. ברזוצקי, איגנשביץ', א. ברזוצקי, ביסטרוב (סאנקו, 61), אניוקוב, זירקוב, סמשוב, בודינסקי (טורבינסקי, 46), ארשווין, קרזאקוב (סיצ'ב, 73)

מחצית ראשונה 0:0

בדקה ה-10 הזדמנות מצויינת לקרואטיה, כאשר קרן מצד שמאל הוגבהה לרחבה ושימוניץ' נגח לאחור כדור, שעבר על קו השער, אבל קוסאץ' לא הצליח להגיע ולדחוק אותו פנימה.

בדקה ה-21 חדר קרז'אקוב לבדו לרחבה הקרואטית, אבל בעט חלש ולא מכוון והכדור יצא החוצה.

שתי דקות חלפו מההזדמנות של רז'אקוב ומן העבר השני ערבוביה ברחבה הרוסית מצאה את דה-סילבה חופשי לגמרי, 5 מ' מהשער, אבל החלוץ המצויין בעט מעל השער.

קרואטיה המשיכה לתקוף במשך כל המחצית, אבל לא המליחה לחדור את ההגנה הרוסית ולכבוש עד השריקה להפסקה.

מחצית שנייה 0:0

בדקה ה-53, הזדמנות ענקית לאורחים. כדור קרן משמאל חלף על פני כל ההגנה הקרואטית, אבל קרזאקוב היה איטי מדי והכדור הורחק על-ידי ההגנה הקרואטית ברגע האחרון.

בדקה ה-58, אדוארדו דה-סילבה ניצל טעות בהגנה הרוסית , חלף על פני השוער, אבל בקושי נגע בכדור ורוסיה נחלצה והרחיקה לקרן. את כדור הקרן שהוגבה לרחבה נגח שימוניץ' למשקוף.

בדקה ה-81, עוד הזדמנות טובה למארחים. פטריץ' נכנס לרחבה ובעט מצויין, אבל הכדור נהדף על ידי מלאפייב ואוליץ' נחסם ולא הצליח להגיע לריבאונד.

אסטוניה - אנגליה 3:0

בדקה ה-27, הוצאת חוץ מגיעה מראש אסטוני לג'ו קול, שעצר את הכדור על החזה בתוך הרחבה ובסיבוב בעט לפינה הימנית ופנימה, 0:1 אנגליה.

בדקה ה-55, דייוויד בקהאם הוכי עד כמה הוא חשוב לנבחרת האנגלית. הרמה של קינג דייוויד מימין בנגיעה לעבר פיטר קראוץ', הסתיימה בנגיחה קלה של החלוץ לרשת האסטונית, 0:2 אנגלי.

בדקה ה-62, שוב בקהאם הגביה בנגיעה מימין ומייקל אוון עם נגיעה אלגנטית מ-3 מ' קבע 0:3.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק