אוואט: המשימה הושלמה

שחקני נבחרת ישראל חוזרים מרוצים עם שש נקודות אחרי שני המשחקים מול מקדוניה (1:2) ואנדורה (0:2). קשטן: לא ברור איך אופ"א אישרה את המגרש הזה. קולאוטי כח. אלברמן: שום נבחרת לא הייתה עושה כאן יותר

יום רביעי 06 יוני 2007
אשר גולדברג

נבחרת ישראל יכולה להתחיל לחשוב על המשחק בוומבלי מול אנגליה אחרי שהצליחה לאסוף 6 נקודות יקרות במפגשים מול קבוצות נחותות ממנה. הניצחון 0:2 על אנדורה במגרש הביתי המוצף שוב הושג בזכות משחק הראש של שחקני הנבחרת, בראשות קולאוטי ותמוז, שכבשו את שני השערים.

למאמן הנבחרת, דרור קשטן, היו טענות לאופ"א על אישור המגרש: "אני מתפלא איך אופ"א אישרה את המגרש הגרוע הזה. אני בטוח שכמו שנגד אנגליה, המשחק הועבר לברצלונה, כך גם רוסיה וקרואטיה לא ישחקו באנדורה והמשחק יהיה במגרש טוב יותר. בסך הכל עוד מוקדם לחשוב על וומבלי ועל אנגליה, אבל בכל מקרה צפויה שם חוויה גדולה. אנחנו יוצאים לפגרה ויש עוד שלושה חודשים על לונדון. קולאוטי הוא כח הבקעה מצוין וגם היום, בנוסף לשער שכבש, הוא גם בישל בצורה נפלאה את הגול הראשון לטוטו תמוז. ידענו איך המשחק יתנהל. ידענו שאנדורה היא נבחרת שלא נשברת והמטרה שלהם לשחק הגנתי ולא לספוג הרבה שערים. אנחנו חוזרים הביתה כשהמשימה הושלמה".

קשר הנבחרת, גל אלברמן: "היה קשה על מגרש כזה. אי אפשר לשחק כדורגל. שום נבחרת לא הייתה עושה כאן יותר ובסך הכל באנו לקחת שש נקודות ועשינו את זה".

מבקיע השער הראשון, טוטו תמוז: "היה חשוב שנכבוש שער לפני המחצית וכך עשינו. המסירה של קולאוטי הייתה ענקית. כשהכדור היה באוויר, ידעתי שאני חייב להבקיע והייתי מאוד מאוד ממוקד".

דדי בן דיין, שחזר לנבחרת אחרי זמן רב: "אני שמח להיות בנבחרת ישראל ולחזור לשחק אחרי מספר שנים. אנחנו חוזרים עכשיו הביתה מאושרים".

דודו אוואט, שוער הנבחרת, שחוזר לשני המחזורים האחרונים בספרד: "המשימה הושלמה, היה כאן קשה מאוד. עכשיו אני חוזר להשלים את המשחקים בליגה הספרדית כי אני עדיין לא יוצא לפגרה". 

הנבחרת תמריא הבוקר לוינה ומשם תטוס בחזרה לישראל.

צילומים: רויטרס

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק