מקלארן: זה בידיים שלנו

מאמן נבחרת אנגליה שידר אופטימיות רבה בסיום משחק הניצחון 0:3 על אסטוניה. בקהאם שבישל פעמיים במשחק: אשמח להיות בסגל גם במשחק הבא

יום חמישי 07 יוני 2007
מערכת TELESPORT
ניצחונה של אנגליה 0:3 באסטוניה החזיר את התקווה לאריות, שמאמינים שאפשר לעשות את זה ולהעפיל לטורניר היורו. את תחילת השינוי בנבחרת האנגלית, ניתן היה לראות בסיום משחק הידידות המוצלח מול נבחרת ברזיל, שהסתיים בשוויון 1:1 וגרר מחמאות של הפרשנים הבריטיים בתקשורת.

חזרתו של בקהאם ,שבישל פעמיים והעניק ביטחון רב לשחקנים, ושל מייקל אואן, שכבש, הפיחו אופטימיות רבה בממלכה. מאמן אנגליה סטיב מקלארן שחרר הרבה לחץ בסיום ואמר: "עלינו חזרה על הדרך הנכונה. נותרו לנו עוד חמשה משחקים כשארבעה מהם אנחנו נשחק בוומבלי. כבר הוכחנו שמוובלי יכול להיות מבצר שקשה לפצח. נראינו כקבוצה בהופעות האחרונות שלנו. זה בידיים שלנו, אם ננצח את המשחקים שנותרו- נעפיל". 

מקלארן המשיך ואמר: "ידענו לפני המשחק שזה הולך להיות קשה. הזהרנו את השחקנים ואת הקהל של הנבחרת. השגנו המון בשבועיים וחצי האחרונים, המשחק מול ברזיל העניק לנו ביטחון ואמונה שהראנו היום".

מקלארן ציין לטובה את מייקל אואן ודייויד בקהאם שחזרו לנבחרת האנגלית והתייחס ליכולת של השחקנים: "דיוויד בקהאם יודע לשחק בצד ימין, הוא יודע מתי הוא אמור להיכנס פנימה ומתי לפתוח לצדדים. השחקנים היו נפלאים וידעו למצוא אותו ולקבל ממנו מסירות. אני מרוצה מאואן שכבש, הוא עבד ללא הפסקה והיה נראה חד, הוא רצה לכבוש ואני שמח שהוא עשה זאת". 

דייויד בקהאם שכאמור בישל שניים מהשערים במשחק אמר בסיומו: "זה טוב לחזור להיות עם הבחורים. ישנה אווירה מצוינת בקבוצה. כבשנו שערים טובים ושיחקנו כדורגל טוב, הביטחון חוזר לקבוצה. אני מקווה שאנחנו בעמדה טובה יותר כעת, אבל אנחנו חייבים להתמיד. אני אשמח להיות בסגל גם במשחק הבא וסטיב הבהיר שאם אמשיך ביכולת הטובה שמאפיינת את התקופה האחרונה, אני אהיה בסגל. אני תמיד שמח לשחק בשביל המדינה שלי".

תמונות: רויטרס

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק