עוד נציגה ישראלית ביולב

בכנס מיוחד של יול"ב בסלובניה נקבע היום כי החל מעונת 2007/8 תהיה לליגת העל נציגה נוספת במפעל השני בחשיבותו ביבשת. המועמדות: גליל עליון, בני השרון ונהריה. ההחלטה בימים הקרובים.

יום חמישי 07 יוני 2007
אורן קורנפלד

מנהלת ליגת העל בכדורסל, הודיעה היום  כי החל מעונת 2007/8 יהיו לליגת העל בכדורסל שתי נציגות במפעל היול"ב קאפ.

בכנס מיוחד של יול"ב שהתקיים היום בסלובניה, הוחלט על הרחבת המפעל והגדלת כמות הקבוצות המשתתפות בו. בעקבות ההחלטה, התבשר מנכ"ל מנהלת הליגה עדלי מרכוס, אשר שוהה בכנס כי החל מהעונה הקרובה תיוצג ישראל ע"י שתי קבוצות במפעל השני בחשיבותו באירופה.

מנהלת הליגה עשתה מאמצים רבים וגדולים בעת האחרונה, על מנת שליגת WINNER תקבל את הזכות לשתי קבוצות ביול"ב קאפ בעונות הקרובות. המנהלת הודיעה ליול"ב כי קבוצת הפועל "מגדל" ירושלים, שסיימה את עונת 2006/7 של ליגת ווינר במקום השני תייצג את ישראל במפעל וכעת תחליט המנהלת על זהות הקבוצה השנייה.

הקבוצות המועמדות לקבל את המקום הנוסף הינן הפועל גליל עליון, שסיימה את עונת 2006/7 במקום השלישי, בני השרון שסיימה במקום הרביעי ועירוני נהריה שסיימה במקום החמישי. הבחירה תתבצע בימים הקרובים כאשר מלבד למיקום הקבוצות יבדקו גם קריטריונים של התאמה תקציבית, מתקנים מתאימים והמוכנות הכללית של כל מועדון להשתתף בגביע היול"ב.

מנהלת הליגה רואה הישג גדול בהחלטתה של יול"ב להעניק לישראל נציגה נוספת ביול"ב קאפ ומקווה כי בהמשך יתאפשר לקבוצות ישראליות נוספות להשתתף במפעלי היול"ב.

 

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק