מאנה השתלח באייל ברקוביץ'

עימות מכוער וחסר תקדים בין איש העסקים, רוני מאנה לשחקן העבר ואופירה אסייג ברדיו 99. ברקוביץ' למאנה: יותר טוב שלא תהיה בכדורגל. מאנה: מי אתה שתקרא לי שקרן?

יום חמישי 07 יוני 2007
מערכת TELESPORT
עימות קשה וחריג היה היום בין רוני מאנה, המנהל מו"מ לרכישת מכבי ת"א לבין שחקן העבר והפרשן איל ברקוביץ' והעיתונאית אופירה אסייג.

העימות התרחש לפנות ערב בתוכנית הרדיו "ספורט 99" המשודרת ברדיו 99 FM בבעלות ארקדי גאידמק. 

ברקוביץ' פנה למאנה בזלזול כשקרא בקול: "איפה רוני, איפה רוני?". הדברים של ברקוביץ' הגיעו לאחר שמאנה לא עלה לשידור ביום שלישי, כפי שהבטיח. מאנה התפרץ אל ברקוביץ' והחל לצעוק: "מי אתה שתקרא לי שקרן? לא מקובל עליי הדברים האלה. אני לא חייב לך כלום. הבטחתי לעלות לשידור ביום שלישי אבל היו לי עיסוקים אחרים. הייתי עם המשפחה ויש לי עוד עסקים שאני עושה. לא מקובל עליי שתקראו לי בכינויי גנאי. גם היום בתוכנית אחרת (עושים ספורט בגל"צ) התחילו לדבר עליי ואמרו שפעם אני מופיע ופעם אני לא מופיע. לא באתי לכדורגל בשביל פרסום. אני איש עשיר שבא ממשפחה עשירה. יש לי יכולות לשווק את עצמי ולשווק חברות ואתם התקשורת רק עוסקים בדברים הקטנים והשטותיים. אתם פשוט אנשים לא רציניים".

אסייג וברקוביץ' לא נשארו חייבים. ברקוביץ' אמר: "לא קראתי לך שקרן. אמרתי שאתה לא גבר, ואתה באמת לא גבר אם אתה מבטיח שאתה תעלה לשידור ואתה לא עולה. אם אתה אומר שקראתי לך שקרן, אז אתה באמת שקרן, ותפסיק לספר סיפורים שהיית עם המשפחה והילדים. אתה פשוט מתחמק".

אסייג גם היא לא נותרה חייבת למאנה ולמרות היחסים הטובים בין השניים והעובדה כי הידיעה אודות הרכישה הצפויה של מאנה שהתפרסמה באתר אותו היא עורכת (ONE), היא הבהירה בקול: "אתה לא תדבר פה ככה. אנחנו רדיו שעושה כיף, ואם תמשיך לדבר ככה, נוריד אותך משידור".

מאנה הסתער: "מי אתה שתגיד לי שאני גבר או לא גבר. אתה חושב שאני לא גבר, זה אחרי השידור אני אראה לך...באתי בשביל לעזור ובאתי בשביל לעשות טוב, אך בגלל אנשים כמוך ובגלל התקשורת יוצא לי החשק לקנות את הקבוצה". איל ענה: "אתה רואה? אין לך כסף ואתה סתם ממציא תירוצים עכשיו כי אין לך כסף".

מאנה הרים את קולו ואמר: "את מה שיש לי בכיס הקטן, אין לך כל החיים...". בזה הפסיקה אסייג את השידור, הורידה את מאנה מהקו והבהירה: "מאנה לא יעלה פה לשידור יותר, הוא ילמד לדבר".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק