לברון: אני חייב להשתפר

נ.ב.א: כוכבה של קליבלנד יודע שהוא חייב לתת תצוגה הרבה יותר טובה במשחק הבא כדי לנצח את הספרס. רוברט הורי: "לברון הוא ראש הנחש וצריך להוריד אותו"

יום שישי 08 יוני 2007
מערכת TELESPORT

הכתירו אותו כבר ליורש של מייקל, אמרו שהוא בלתי ניתן לעצירה והוא יביא לקליבלנד אליפות. אז אמרו. סן אנטוניו ניצחה הלילה את קליבלנד, ונתנה שיעור לליגה, איך עוצרים את לברון ג'יימס.

סן אנטוני עצרה את לברון על 14 נקודות בלבד, כשהיא פשוט מאמללת את הכוכב של קליבלנד, שחיסל לבדו את דטרויט בגמר המזרח.

"הם עשו עליי דאבל טים בכל התקפה, כדי שיהיה לנו סיכוי לנצח אני חייב לשחק הרבה יותר טוב". כך אמר לברון בעצמו אחרי המשחק.

לברון הוסיף: " הרבה זריקות שלקחתי, אני בדר"כ לוקח, הפעם הן לא נכנסו. למזלנו זו סידרה ארוכה, שלא כמו טורניר המכללות, שם אתה מפסיד משחק אחד ואתה בחוץ".

מייק בראון, המאמן המאוכזב של קליבלנד אמר: "לברון נלחם קשה במשחק הזה. הם סגרו את איזור הצבע וניסינו לעשות פיק אנד רול עבור לברון. כשלברון נכנס לתוך הצבע, ישר שניים ושלושה שחקנים סגרו אות"ו. 

טים דנקן, כוכבה של הספרס, שהיה מצויין וקלע 24 נקודות אמר: "עשינו עבודה טובה מאוד על לברון, לא נתנו לו את המרחב שהיה רגיל לו. אנחנו קבוצה מאומנת וכל שחקן עשה את העבודה שלו כדי לעצור את לברון. קליבלנד שיחקה יפה ברבע הרביעי וכמעט חזרה למשחק, אנחנו חייבים לתת מעט יותר מאמץ במשחק הבא כדי שזה לא יקרה שוב".

רוברט הורי, שחקנה הוותיק של הספרס שזכה כבר בכמה אליפויות בקריירה שלו, היה ציורי משהו ואמר: "לברון הוא ראש הנחש, וכדי לנצח את קליבלנד צריך להוריד לה את הראש".

צילום: רויטרס

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק