בסוף זה דווקא הסתדר

בני יהודה עברה קיץ לא קל עם תקוות למאמן חדש, אלא שדווקא ניצן שירזי הוא זה שערך את השינוי המתבקש שכנראה והצליח לא רע. פרוייקט מיוחד של TELESPORT : קבוצה ביום והיום עם בני יהודה

יום ראשון 05 אוגוסט 2007
אשר גולדברג

החל מהיום ובכל יום נקדיש את מרבית הכתבות באתר TELESPORT לקבוצה אחת ביום. היום תזכה בכבוד קבוצת בני יהודה ומחר מכבי פתח תקוה, עד שתפתח רשמית עונת 2007/8 בליגת העל.

אז איך עבר הקיץ על השכונה?

חום יוני-יולי –אוגוסט עורר לחיים חדשים את מנהלי בני-יהודה. בשכונה הבינו שההכנות לפתיחת עונת 2007/8 חייבות להסתיים ערב שריקת הפתיחה. תיקונים והשלמות לסגל יעשו רק לאחר מספר משחקים.

חם ולוהט היה בשכונת התקווה, היו"ר , חזי מגן, והמנכ"ל, משה דמאיו, עבדו שעות נוספות. אחרי שהמאמן, ניצן שירזי, ביקש שנת חופש ורענון היה נדמה שמשה סיני יסגור מעגל בשכונה לאחר שבעונת 1989/90, הביא סיני את תואר האליפות לבני-יהודה.

הגעתו לעמדת המאמן הייתה כבר סגורה, כשסיני הפתיע והודיע כי הוא נשאר בנבחרת הלאומית כעוזרו של דרור קשטן.

מגן ודמאיו ניסו לעניין את מוטי איווניר אך במהירות שיא שלחו צו 8 לניצן שירזי לחזור לקצה הספסל, לעמדת המאמן.

ניצן שירזי, הגיש תוכנית מקצועית חדשה בעקבות  עזיבתם של שחקניו המובילים שהלכו לחפש דשא ירוק במקומות אחרים. השוער הניגרי, וינסנט אניימה, עזב תמורת 600 אלף דולר להפועל ת"א, כמו גם החלוץ ליאור אסולין שבחר לשחק במתחם וולפסון.

הקשר הקרואטי, מטה בטורינה, חזר למולדתו והבטיח לשמור על קשר הדוק. עוד מעבר מהשכונה לאדומים, רשם ראובן עובד, אחרי שנתיים של שיקום הקריירה בשכונה.

שירזי ליהק שחקנים חדשים שהוכיחו במחנה האימונים בהולנד כי הם שידרגו את משחקיה של הקבוצה, בעיקר בהגנה האחראית ובחלק ההתקפי היותר מוחץ.

במקומו של אניימה הגיע מניגריה , דלה אינוגבה, שמראה כי נקלט היטב בין הקורות. במרכז ההגנה משחקים שני בלמים חדשים- הקרואטי  סלבר הודז'יץ וזאב חיימוביץ שהגיע מהפועל פ"ת וכבר זכו לכינוי" תאומי המגדל".

בקישור ישחק הרכש, יוסי רוזן, שתופס פיקוד ובחלק ההתקפי, בשפיץ של הגולים ישחקו הברזילאי, ז'וז'ה דוארטה, ומשה ביטון שחזר לשכונה אחרי שנה לא וצלחת במכבי ת"א.

לצידו של הקפטן, אסי בלדוט, ינסו מספר צעירים כמו: עוז ראלי, לירוי צעירי ותמיר כהן לתקוע יתד לצידם של אלי אברבנל, יאיר אזולאי, סאלם אבו-סיאם, אימורו לוקמן, איציק עזוז ואלי ביטון.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק