סופית: מכבי תשחק בניו יורק

מכבי תל אביב תשחק ב-11 באוקטובר מול ניו יורק ניקס ב"מדיסון סקוור גארדן" בניו יורק. הערב תיערך מסיבת עיתונאים חגיגית ב"מדיסון סקוור גארדן". רשמית: ביינום חתם לשנתיים

יום שלישי 12 יוני 2007

 מכבי תל אביב תשחק ב-11 באוקטובר מול ניו יורק ניקס ב"מדיסון סקוור גארדן" בניו יורק. הערב (23:00 שעון ישראל, 16:00 שעון ניו יורק) תיערך מסיבת עיתונאים חגיגית ב"מדיסון סקוור גארדן", אולם הכדורסל המפורסם בעולם, ובה יימסרו פרטים על האירוע.

את מכבי עלית תל אביב ייצג הערב כוכב הקבוצה בעבר וחבר הדירקטוריון כיום, טל ברודי, שיחליף דגלונים עם אגדת הכדורסל אייזיאה תומאס, המכהן כנשיא הניקס וכמאמן הקבוצה.

מסיבת העיתונאים תכלול גם את הקונסול הכללי של ישראל בניו יורק, אריה מקל, את הכדורסלנית הישראלית שי דורון המשחקת כיום בניו-יורק ליברטי מה-WNBA, ואת טוני פרומר, סגן נשיא "מגדלור", קרן המפעילה את כפר הנוער הגדול בישראל לילדים יתומים ולילדים ממשפחות קשות יום. הקרן נוסדה ב-1972 על ידי רבי יצחק דוד גרוסמן, וההכנסות מהמשחק יועברו לילדי "מגדלור".

זו הפעם הראשונה שמכבי תל אביב תשחק במדיסון סקוור גארדן ואף הפעם הראשונה שהיא תפגוש את הניקס. מכבי תל אביב ניצחה בעבר 5 קבוצות NBA והיא גם היחידה בהיסטוריה שניצחה קבוצת NBA על אדמת צפון-אמריקה, כאשר גברה ב-2005 על טורונטו ראפטורס 105-103 מסל ניצחון של אנתוני פרקר.

ביינום חתם

וויל ביינום חתם הלילה רשמית על החוזה החדש במכבי תל אביב למשך שנתיים.  ביינום הגיע בסוף השבוע שעבר לסיכום עם ראשי מכבי תל אביב על הארכת חוזהו.

.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק