פאר טיילה לשלב הבא בזוגות

אחרי ששחר פאר עלתה לשלב השני בטורניר היחידות, היא עשתה זאת גם בטורניר הזוגות כשניצחה יחד עם בת זוגתה טטיאנה גארבין 1:6, 2:6 את הצמד גראנדין וזקופאלובה. רם ונטלי דשי עלו לסיבוב השני בזוגות המעורבים

יום רביעי 29 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT
פחות מיממה אחרי שעלתה שחר פאר לסיבוב השני של טורניר היחידות באליפות ארה"ב הפתוחה, היא עשתה הזאת גם בטורניר הזוגות יחד עם בת זוגתה טטיאנה גארבין, רק̠שהפעם זה הלך הרבה יותר קל.

אתמול גברה פאר על מיילן טו 4:6, 6:7, רק לאחר משחק עיקש של האמריקאית, אך היום כבר הלך לה כבר הרבה יותר קל כאמור, והיא טיילה יחד עם בת זוגתה האיטלקיה לניצחון קליל 1:6, 2:6 על הצמד האמריקאי-צ'כי נטלי גראנדין ߕקלרה זקופאלובה.

בשלב הבא מחכות פאר וגארבין למנצחות בין  סו ווי הייש הסינית ואלה קודריאבסטבה הרוסיה לטטיאנה פוטצ'ק הבלארוסית וטמרין טנסוקארן התאילנדית.

אנדי רם ונטלי דשי בסיבוב השני של הזוגות המעורבים
ישראלי נוסף שעשה חיל הלילה בניו יורק הוא אנדי רם שניצח יחד עם בת זוגתו נטלי דשי הצרפתייה את הזוג מאריה קירילנקו ואיגור אנדרייב הרוסים 1:6 ו-0:6 בסיבוב הראשון של טורניר הזוגות המעורבים.

הניצחון של רם ודשי מקרב את האפשרות לקרב ישראלי בשלב הבא בו ۙיתכן יתמודד הצמד הישראלי - צרפתי מול חבר טוב של אנדי, יוני ארליך שמשתף פעולה עם צ'ינג צו צ'אנג וסילביה באמר.

תגובות

טלספורט בפייסבוק