גיא לוי: אנחנו חייבים לנצח מחר

מאמן האולימפית ערך מסיבת עיתונאים אחרונה לקראת המשחק הגורלי מול בליגה והוסיף: "מערכת היחסים בתוך הנבחרת שלנו היא מיוחדת". בן סהר: "אני לא מבין את הביקורות נגדינו"

יום שלישי 12 יוני 2007
אשר גולדברג
הנבחרת האוליפית סיימה את הכנותיה למשחק השני ביורו 2007, מחר מול בלגיה.

הנבחרת קיימה שוב אימון, הרחק מרעש התקשורת. נראה בנבחרת עדיין לא השתחררו מהביקורת הנוקבת כלפם, אחרי ההפסד להולנד, 1:0.

בן סהר, חלוצה של צ'לסי התייחס לביקורות שסופגת הנבחרת ואמר: "אני לא מבין את כל הביקורות האלה, אולי נבדוק מה קורה באיטליה שגם הפסידה את המשחק הראשון שלה. אזכיר לכם מה שקרה בשנה שעברה, כשהולנד הפסידה במשחק ראשון, סיימה בתיקו בשני ובסוף לקחה את האליפות. אני לא חושב שצריך לקטול אותנו על משחק אחד. גם במשחק הקודם נלחמנו ונעשה את זה מול בלגיה, אנחנו צריכים את התמיכה ולא את הביקורת. אם כולם יהיו חיוביים וגם אנחנו אז נצליח".

גיא לוי אמר לקראת המשחק: "יש מחשבות לגבי המשחק של מחר. מערכת היחסים בתוך הנבחרת שלנו היא מערכת מיוחדת, הגענו ביחד ונמשיך לעשות זאת. כולנו מבינים שהמשחק מחר יקבע את המשך הטורניר ואנחנו נעשה את כל המאמצים כדי לנצח אותו"


אחרי ההפסד אתמול להולנד, הנבחרת של גיא לוי חייבת לנצח מחר, כדי להשאיר סיכוי ריאלי לתפוס את אחד המקומות הראשונים בבית 1 ולהעפיל לחצי הגמר.

בן סהר, שנפצע באותו משחק מול הולנד, עדיין בספק למשחק מול בלגיה. אם סהר לא יפתח, טוטו תמוז, שהחליף אותו במשחק מול הולנד, צפוי להחליף אותו במשחק מול בלגיה.

השחקנים קיבלו מתלמידי בית הספר בהרנביין, ציורים שהוכנו לארוע, וקיבלו בתמורה דגלים של נבחרת ישראל וסמלים.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, המריא להולנד לצפות במשחקים של ישראל מול בלגיה ופורטוגל.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק