שפיגל בוחן שחקנים באירופה

המנהל המקצועי של בית"ר ירושלים, גיורא שפיגל, מנסה להחתים שחקנים מצרפת ושוויץ. משפחתו של עידן טל מבקשת שימשיך בבולטן

יום רביעי 13 יוני 2007
אשר גולדברג
גיורא שפיגל, המנהל המקצועי של בית"ר ירושלים שוהה כבר 4 ימים באירופה, ומנסה לצרף שלושה שחקנים זרים לשורות הקבוצה לקראת פתיחת האימונים. בבית"ר ירושלים לחוצים בנושא הזרים, בעיקר בגלל משחקי מוקדמות ליגת האלופות שיחלו בעוד כחודש וחצי ופחות מבחינת ליגת העל.

שפיגל המכיר היטב את הליגות בצרפת ובשוויץ, בוחן ומשוחח עם מספר שחקנים ונציגיהם. המטרה היא להביא מגן שמאלי, שוער ושני קשרים. בינתיים אין פריצת דרך להחזרתו המהירה של איבן מירוסביץ' בו מעוניין שפיגל להרכב הקבוצה.

בנושא עידן טל יש מבוי סתום, לנוכח רצונה של משפחתו של טל ובעיקר רעייתו להישאר שנתיים נוספות לפחות, באי הבריטי. טל התבקש לשוב לאימוני הקבוצה על ידי מנג"ר בולטון, שהבהיר לו כי יקבל העונה דקות משחק רבות יותר בהרכב הראשון של הקבוצה.

המאמן, יצחק שום, צפוי לשוב היום מחופשה ביוון, ואמור לשוחח עם המיועד לשמש כעוזרו סרגי טרטיאק.

בנוסף, שום אמור לאשר למגן השמאלי רוני גפני לעבור למכבי חיפה אם המשא ומתן בין יו"ר הקבוצה אלי ארזי לאיתמר צ'יזיק יבשיל בחיוב.

השוער איציק קורפניין שחוזר מחופשה בתאילנד אמור לקבל תשובה משפיגל ושום בנושא הכוונות כלפיו. בבית"ר ירושלים כבר נערכים לסיכוי שהשוער בן ה-37 ישנה מקום בין הקורות כולל תפקיד הקפטן, למען משרת מנכ"ל המועדון הנחשקת והיוקרתית. 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק