תוך שבועיים נהפוך לקבוצה

תומר חמד החלוץ הצעיר של מכבי חיפה מאמין כי מצבה של קבוצתו רק ישתפר בשבועות האחרונים. על העובדה שהערב מכבי נתניה תשחק בקריית אליעזר אמר: בעונה הבאה אני מאמין שנהייה גם באירופה

יום חמישי 30 אוגוסט 2007
הדס גרינברג
מכבי חיפה קיימה הערב אימון לקראת משחק גביע הטוטו שלה מול מ.ס. אשדוד כשבינתיים מכבי נתניה מקיימת את משחק הבית שלה בגביע אופ"א מול לירייה הߤורטוגלית.

חלוצה הצעיר של חיפה תומר חמד התייחס הערב לעובדה שמכבי נתניה משחקת הערב בקריית אליעזר: "חבל שאנחנו לא שם, זה לא נורא אנחנו נצליח לגבש קבוצה טובה לקראת העונה הבאה ואני מאמין שנהיה שם".


חמד דווקא בטוחĠשהקבוצה שלו תשתפר כבר השבת ואולי תשוב לאירופה כבר בעונה הבאה. "זה נכון שלא כ"כ הולך לנו עד עכשיו, אבל אני מאמין שתוך שבועיים נראה פה קבוצה יותר טובה ממה שראינו עד עכשיו. אני מקווה שאם אעבוד קשה אקבל את ההזדמנות שלי, צריך לעבוד טוב ולהוכיח שאני ישחק. זה נותן לי ביטחון ששחר מחמיא לי בתקשורת, אני חושב שהקבוצה יודעת מה לעשות, בכל מקרה אני אמשיך לעבוד ולנסות להוכיח שגם אם יגיע חלוץ חדש אנסה להוכיח שמקומי בהרכב".

חמד שמודע לעובדה שבקבוצה מחפשים חלוץ חדש אמר בנושא: "אני לא מתӛוון לעזוב כ"כ מהר. אני חושב שאני מספיק טוב בשביל לשחק פה".

דקל קינן נפצע קלות במצח במהלך האימון וטופל ע"י פיני שרון. בנוסף לכך  נשיא מכבי חיפה יעקב שחר נכח באימון.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק