אחוז השומן הגבוה של תמוז

חלוץ נבחרת ישראל הצעירה ידע שלא שותף בהפסד 1:0 לבלגיה בגלל שלא עמד במבדקי הצוות הרפואי. בן סהר: נקווה שאנגליה תנצח כדי שנוכל להגיע לבייג'ין. גיא לוי: זה הדרך שלי

יום חמישי 14 יוני 2007
אשר גולדברג
הנבחרת הצעירה של ישראל הפסידה אמש 1:0 לבלגיה ואיבדה סיכוי להעפיל לחצי הגמר.

עיקר הביקורת מופנת לעבר המאמן, גיא לויף בטענה ששיחק באופן הגנתי למדי ולא שיתף את טוטו תמוז.

מתברר שתמוז ידע עוד בערב המשחק כי לא ישחק מאחר שהוא היחיד שאינו עומד כבר שבועות במבדקי אחוזי השומן שנערכים ע"י הצוות הרפואי של הנבחרת.

המוראל בקרב השחקנים ירוד וכולם מדברים על כישלון ואכזבה בעיקר כלפי מאמנם.

למרות היכולת הפושרת, רבים מהשחקנים ממשיכים להתעניין על זהות הסקאוטים היושבים ביציע וצופים בהם.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, אינו מתכוון להעביר ביקורת על ההתנהלות של המאמן בנושא המקצועי. הכוונה היא לעשות סיכומים רק בסיום האליפות.

גיא לוי: "זו הדרך שלי"

גיא לוי בחר בסיום בדרך ההגנה הרגילה שלו: "זו הדרך שלי, שהובילה אותנו עד לכאן ואני אלך עם הדרך שלי עד הסוף, ללא קשר לפרשן זה או אחר.  אם זה לא מוצא חן בעיני מישהו או שכן, אני אלך בדרך שלי. לזה אני מחוייב כשאני מסתכל במראה, אם הכדור לא נכנס, אין מה לעשות."

"צריך לחלק את העניין הזה לשניים. ראשית, הפסדנו. אבל הצגנו כדורגל שחבל על הזמן. בניגוד למשחק הראשון, שעמדנו על בלימה, הפעם שיחקנו כדורגל ואם הגענו לשישה-שבעה מצבים והכדור לא נכנס, אז אין מה לעשות, כנראה לא הבאנו מספיק מזל במזוודות מהארץ."

בן סהר אמר: "צפויים לנו ימים של מתח עד למשחק נגד פורטוגל. אם אנגליה תנצח הערב את איטליה, עדיין נוכל להגיע לבייג'ין".

בלם הנבחרת, שלא הצליח לעצור את מיראלאס בדרך לשער, דקל קינן: "כולנו מאוכזבים, כולנו רצינו וכולנו נלחמנו. יש ימים שכלום לא הולך, אבל היום אפילו לא היה יום כזה. עשינו הכל טוב, חוץ מלהכניס את הכדור לרשת. חבל שלא היינו יותר מרוכזים בהגנה."

המאמן הבלגי, ז'אן פרנסואה דה סארט, היה מרוצה מהלחימה של שחקניו: "מגיע לשחקנים כל הקרדיט על שנלחמו עד הסוף, הם היו פנטסטיים. הגיעה לנו התוצאה הזו, בהתאם ליכולת אותה הצגנו. זו לא רק שאלה של טקטיקה ויכולת, היתה בו גם רוח קבוצתית חזקה. אמרתי לשחקנים לשכוח את הצהוב השני של פלאיני, למרות שחשבתי שהוא לא היה מוצדק. סיימנו את המשחק כשנראינו טוב יותר מישראל."

עידן סרור, שפתח בהרכב במקום שירן ייני: "הפסד כואב. במשחק הזה באמת, עשינו הכל אבל זה לא נכנס. יש לנו דרך ויש לנו מאמן, ועכשיו אנחנו מתכוננים לפורטוגל."

עמית בן-שושן: "אני מצטרף לדברים של עידן סרור, זו אכזבה גדולה. היו לנו הזדמנויות ולא ניצלנו אותן. עכשיו ננסה לשמור על הסיכוי לעלות מהמקום השלישי." 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק