הליברטדורס קרוב לבוקה

גמר גביע ליברטדורס: בוקה ג'וניורס גברה על גרמיו 0:3 במשחק הראשון מבין שניים בגמר הגביע החשוב בדרום אמריקה. הצגה של ריקלמה ששב לקבוצה העונה עם שער ובישול עזרו לארגנטינים לנצח

יום חמישי 14 יוני 2007
רועי רובינשטיין
לכל מי שאוהב כדורגל יש משאלת לב קטנה, שבעוד חודש נזכה לראות גמר בין ברזיל לארגנטינה בגמר הקופה אמריקה. הלילה קיבלנו את המתאבן למשחק שכזה אם יבוא כשבוקה ג'וניורס דרסה את גרמיו הברזילאית 0:3 במשחק הראשון של גמר גביע הליברטדורס באצטדיון הבונבוניירה בבונואס איירס.

שחקני בוקה שהפסידו בתחילת השבוע את האליפות המקומית לסאן לורנצו עלו למגרש הלילה במטרה אחת, להתקרב לזכייה שישית בגביע היבשתי ולזכות בו בפעם הרביעית מאז תחילת שנות האלפיים. 

מולם עמדה גרמיו הברזילאית שאולי חשבה שיהיו לה חיים קלים בגמר הקרוב מאחר שמפגש הגומלין יערך באצטדיונה הביתי אך עם פיגור 3:0 בשבוע הבא יהיה קשה מאד לברזילאים להשאיר את הגביע בברזיל. 

בוקה עלתה ליתרון בדקה ה-17 כשכדור חופשי של ריקלמה הגיע למרטין פאלרמו בתוך רחבת החמש. החלוץ הבינלאומי הגיש את הכדור על מגש של כסף לפלאסיו החופשי שמשני מטר קבע את תוצאת המחצית 0:1 לבוקה.

בתחילת המחצית השנייה הגיעו שחקני גרמיו לכמה מצבים אך לא הצליחו להכניע את ההגנה הארגנטינאית. בדקה ה-74 הגיע העונש של שחקני גרמיו על חוסר כולתם בהתקפה כשמואל רודריגז גלגל כדור חופשי מ-25 מטר לריקלמה והאחרון הכניע את השוער הברזילאי בבעיטה חזקה, 0:2 בוקה.

ריקלמה גם היה מעורב בשער השלישי בדקה האחרונה של המשחק כשהרים כדור לתוך הרחבה ופטריסיו לא יכל לעצור את הנגיחה של פלאסיו ודחק את הכדור בטעות אל מעבר לקו השער. עכשיו יש לשחקני גרמיו שבוע להתכונן בכדי לעשות משהו מיוחד במשחק הגומלין, משהו שיתן להם את הגביע.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק