ליל אליפות באוהיו

הלילה: סן אנטוניו רחוקה רק ניצחון אחד כדי לזכות בתואר האליפות ב-NBA. קליבלנד תעשה את כל המאמצים כדי לזכות בניצחון בכורה במעמד ההיסטורי, אבל לדאנקן פארקר וג'ינובלי תוכניות אחרות בהחלט

יום חמישי 14 יוני 2007
אייל כהן
להיות או לחדול - זה שם המשחק הרביעי בסדרה הלילה (4:00) בקיבלנד. סן אנטוניו רחוקה רק ניצחון אחד מתואר נוסף, קליבלנד צריכה אולי לנצח משחק בית אחד, כדי לתת לסן אנטוניו לחגוג בבית.

הספרס כבר הוכתרו כקבוצה אולי בעלת ההגנה הטובה ביותר אי פעם. "שושלת" - כך הוגדרה משפחת סן אנטוניו, שבראשה עומד הסנדק ג'ון פופוביץ' שמנהל את המקהלה הנהדרת. 

הבן האהוב, טים דאנקן, והאח הצעיר טוני פארקר, פלוס הארגנטינאי הכל יכול מאנו ג'ינובלי מאחדים שלד, שמוליך לעוד תואר.

'הילד', מייקל פינלי מסן אנטוניו אשר בילה 8 שנים בדאלאס ולא הצליח לנצח את סן אנטוניו בזמנו, פשוט הצטרף אליה: "מנקודת מבט חיצונית, הם היו קבוצה פשוט מושלמת. קבוצה אשר לא עושה טעויות. 

"קבוצה שפשוט מניעה את הכדור נהדר. אולם לאחר שהגעתי לכאן, הרגשתי מדוע הספרס קבוצה נהדר. זה לא שאנחנו לא עושים טעויות, אנחנו פשוט יודעים כיצד למנוע אותם בעתיד וכך לשפר את סגנון המשחק".

לברון ג'יימס, שכנראה לא יקח אליפות בעונה הראשונה שבה בילה עם קליבלנד בגמר ההיסטורי, פשוט יקווה להגיע למעמד הזה בעונה הבאה ולקחת את התואר יותר בשל. 

'קינג ג'יימס' עצמו ידע לפרגן ליריבתו הלילה: "הספרס הם פשוט מכונת עבודה משומנת. אולי הם לא השחקנים האתלטים הטובים בעולם, אולי אין בהם את הקלעים הטובים בעולם, אבל בהחלט הם הקבוצה הטובה בעולם. הם לא משחקים כל אחד עם עצמו, אלא כקבוצה. הדגש על הקבוצתיות".

משחק מספר 87: קליבלנד (3+) - סן אנטוניו


ההימור: 2

בהצלחה...

תמונות: רויטרס.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק