סלע סיים את דרכו בארהב

אליפות ארה"ב הפתוחה: הטניסאי הבכיר של ישראל נוצח על ידי חואן מונקו בארבע מערכות בסיבוב השני של התחרות. שחר פאר ובת זוגתה טטיאנה גאברין בסיבוב השלטשי של טורניר הזוגות

יום שישי 31 אוגוסט 2007
מערכת TELESPORT

לאחר פתיחת טורניר מצוינת נתקל הערב דודי סלע במשוכה אחת גבוהה מידי בסיבוב השני של אליפות ארה"ב הפתוחה כשפגש את חואן מונקו הארגנטינאי המדורג 23 בטורניר שגבר על הישראלי 4:6, 0:6, 7:6 4:6 וסיים את דרכו של סלע בטורניר.

סלע ששיחק מצוין עד כה בטורניר פתח היטב את המשחק והצליח להישאר בתמונת המערכה הראשונה על אף שתי שבירות של הארגנטינאי במשחקון השלישי (2:1) והשביעי (4:3). במערכה הבאה הארגנטינאי הצליח להשלים ניצחון חלק של 0:6 מבלי שסלע מӦליח להיכנס למערכה בצורה טובה.

בהפסקה שבין המערכה השנייה לשלישית זכה סלע לטיפול בכף ידו, ייתכן והטיפול עזר לישראלי שפתח את המערכה בצורה טובה שבר את משחקון ההגשה של הארגנטינאי ועלה ל-1:2. מונקו לא נראה לחוץ שבר חזרה ועלה ליתרון 2:4. סלע לא נשבר שבר שוב פעמיים ועלה ליתרון 4:5 לפני שיריבו השווה שו. המערכה הלכה לשובר שוויון בו שלט סלע ללא עוררין, ניצח 1:7 וזכה במערכה.

הזכייה במערכה השלישית כנראה נתנה תקווה לסלע שששמר על מרחק קרוב לאורך תשעת המשחקונים הראשונים של המערכה הרביעית תוך שהואȠלא נותן למונקו לברוח. במצב של 4:5 לטובת הארגנטינאי נשבר סלע סופית, הפסיד במערכה ובמשחק בכלל.

למרות ההפסד, היכולת של סלע בשבוע וחצי האחרונים בהם ניצח בשלושה סיבובי מוקדמות, ועבר את הסיבוב הראשון הרשמי של התחרות אמורים להוליך אותו לדירוג טוב הקۨוב למאייה הראשונה בדירוג הקרוב.

פאר בשמינית גמר הזוגות

למרות הפציעה בחזה, שחר פאר מוכיחה שוב שהיא קורצה מחומר אחר, אחרי שהערב (שישי) עלתה לשמינית גמר טורניר הזוגות של אליפות ארה"ב הפתוחה יחד עם בת זוגתה, טטיאנה גרבין האיטלקיה, אחרי ניצחון קליל 1:6 2:6 על טטיאנה ߤוטצ'ק מבלארוס וטמארין טנאסוגרן מתאילנד.

הצמד הישראלי-איטלקי, המדורג 12 בטורניר, פתח בסערה ולא השאיר סיכוי ליריבות עם 1:6 מוחץ ומהיר במערכה הראשונה. המערכה השנייה נפתחה באופן יותר צמוד, אך אחרי 1:1 בפתיחה, לקחו פאר וגארבין את 4 המשחקונים הבאיםĠבדרך לניצחון 2:6.

כעת מחכות השניים בשמינית הגמר למנצחות במשחק בין ג'נט הוסרובה מסלובקיה ופטי שנידר השוויצרית לבין המדורגות 7 בטורניר, נטלי דשי הצרפתייה ודינרה ספינה הרוסייה.

מחר תתמודד פאר בסיבוב השלישי של טורניר היחידות מול ניקוۜ ואידיסובה הצ'כית

תגובות

טלספורט בפייסבוק