לוי: הגיע הזמן שתתמכו בנו

הגשם השוטף באימון הערב של האולימפית רק העצים את הכאב והאכזבה בנבחרת הצעירה, שתצפה יחד במשחק בין אנגליה לאיטליה, הערב. גיא לוי: "אני ממשיך עם הקו המקצועי שלי"

יום חמישי 14 יוני 2007
אשר גולדברג

שחקני הנבחרת האולימפית שידרו הערב שני מצבי רוח - האחד של כאב וצער כלפי התקשורת והשני של אדישות, כולל כל הקלישאות הרגילות.

הערב ערכה הנבחרת סיור ברחבי העיירה המקומית בה היא מתאכסנת ובערב יצפו השחקנים, יחד עם שאר אנשי המשלחת, במשחק של נבחרת אנגליה מול איטליה וייחלו לניצחון אנגלי.

למרות התוצאות הלא טובות עד כה, שחקני הנבחרת עדיין מאמינים בכוחם להגיע לבייג'ין ולא חוששים להצהיר על כך, חרף העובדה כי הנבחרת זקוקה לניצחון על פורטוגל ולעלייה של אנגליה לחצי הגמר.

הנבחרת קיימה הערב אימון במזג אוויר גשום במיוחד, כשעל פני השחקנים ניכר שהם לא מרוצים מעצמם ושהם מתחמקים ממבטיהם של גיא לוי ושאר אנשי הצוות המקצועי.

בסיום האימון קיים גיא לוי מסיבת עיתונאים, בה התרכז שוב בביקורת נגדו ונגד שחקניו: "אני ממשיך עם הקו המקצועי שלי, ולא אשנה אותו הגלל ביקורת כזו או אחרת. אני יודע שבישראל כולם מתייצבים מאחרוי הנבחרת, חוץ מהתקשורת. הגיע הזמן שתתמכו בנו לקראת המשחק מול פורטוגל, כשרק ניצחון ישאיר לנו סיכוי. זו נבחרת מצויינת, כשגם לישראל אחת הנבחרות הטובות בעשרות השנים האחרונות. נראה מי יהיה האיש והמאמן שיגיע בפעם הבאה לאליפות אירופה."

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון, השוהה בהולנד, הבהיר כי גם אם ישראל לא תעפיל לבייג'ין, אין שום כוונה לפטר את המאמן, גיא לוי. ללוי חוזה בהתאחדות עד יוני 2008.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק