צפו בנערי העתיד של פת ורעננה

נערים א': שער עצמי של בלם רעננה, שי רוטמן, נתן לפתח תקוה ניצחון 0:1 ב"אורווה". המנצחים עם מאזן מושלם בליגה. צפו בכתבת וידאו מיוחדת מהמשחק

שבת 01 ספטמבר 2007
אשר גולדברג

הפועל פ"ת ניצחה ב"אורווה" את הפועל רעננה במסגרת ליגת נערים א' ואחרי 3 משחקים היא עם מאזן מושלם של שלושה ניצחונות בשלושה משחקים. רעננה במצב ההפוך, עם שלושה הפסדים.

צפו בכתבת וידאו מיוחדת מהמשחק על ידי לחיצה על PLAY מתחת לתמונה

הביתיים פתחו בלחץ מול משחק הגנה ויציאה למתפרצות של הפועל רעננה. רוב ההזדמנויות היו של  פ"ת, שכבשה שער ראשון בדקה ה-24 באדיבותו של בלם רעננה, שי רוטמן, שניסה להרחיק כדור רוחב שהגיע לרחבת ה-5, אך בעט את הכדור לתוך שער קבוצתו.

הבולטים בהפועל פ"ת הם שון רפאלי, עדי שרפי וגיא ולוי. ברעננה בולט השוער, מוטי אנגל. פתח תקוה שמרה על היתרון הקטן עד למחצית.

במחצית השנייה חל שיפור במשחקה של רעננה, שהגיעה ליותר הזדמנויות ליד שער המארחים, אך לא השכילה לכבוש. למרות החום הרב, המשחק התנהל בקצב טוב

הפועל פ"ת: אוראל כהן,Ƞעידו פלס, גל שירני, תום סעדון, בן סלמן, אור לוי, שון רפאלי, עדי שרפי, מאיר יוני, גיא לוי ועופר אקרמן.

הפועל רעננה: מוטי אנגל, גל טובול, אבירן עזרא, שי רוטמן, סיבן קלם, אופק בן טולילה, דניאל גבאי, ירדן בנימין, דר קורן, אור בוסקילה, רן זקוטה.

לצפייה בדיווח מהמשחק יש ללחוץ על PLAY מתחת לתמונה מצד שמאל למעלה

תגובות

טלספורט בפייסבוק