רק הגשם עצר את נדאל

טורניר קווינס: הספרדי המשיך את היכולת המצויינת שלו מהרולאן גארוס ורחוק משחקון אחד מרבע הגמר, רודיק כבר שם. האלה: דוידנקו הודח בסיבוב השני, בגדאטיס ברבע הגמר. גם הנשים נעצרו בגשם

יום חמישי 14 יוני 2007
מערכת TELESPORT
רפאל נדאל היה רחוק היום משחקון אחד מהעפלה לרבע הגמר בטורניר הדשא הראשון העונה, אבל אז הגיע הגשם הלונדוני המפורסם ועצר את המשחק בפעם השנייה בתוך חצי שעה. נדאל ניצח את המערכה הראשונה 6:7, והליך 0:1 בשנייה, כאשר המשחק נעצר בפעם הראושנה. כשהמשחק חודש נדאל עלה ל-3:5, אבל אז המשחק הופסק שוב ויחודש שוב.

המדורג 2 בטורניר, אנדי רודיק, גבר במשחק קשה על אלכס בוגדנוביץ' הבריטי 6:4 6:7 (5), 4:6 והעפיל לרבע גמר הטורניר בו זכה ב-2004 ו-2005. בוגדנוביץ' כבר היה על סף ניצחון, כאשר בשובר השיוויון של המערכה השנייה הצליח לגרור את רודיק לשיוויון 5:5, אבל רודיק התעשת והצליח לנצח.

פרננדו גונזאלס (3) הצ'יליאני עלה גם הוא לרבע הגמר אחרי שגבר על רובי ג'ינפרי מארה"ב (15) 2:6 5:7.

מראט סאפין, שהשלים מוקדם יותר את משחקו בסיבוב השני בטורניר, הפסיד בהמשך לאיבו קרלוביץ' מקרואטיה בשני שוברי שוויון 7:6 (3) 7:6 (4).

עולים נוספים לרבע הגמר הם דמיטרי טורסנוב (7) מרוסיה ומארין סיליץ' מקרואטיה. משחקם של ניקולאס מאהו ואיבן ליובצ'יץ' הופסק במצב של 3:4 לסרבי.

טורניר האלה

המדורג 2 בטורניר, ניקולאי דוידנקו, שהגיע עד חצי הגמר ברולאן גארוס, הודח כבר בסיבוב השני על-ידי פלוריאן מאייר הגרמני 4:6 4:6.

מרכוס בגדאטיס מקפיריסין (5) גבר על רובין סודרלינג השבדי 7:6 (9) 4:6 3:6 ועלה לרבע הגמר.

המדורג רביעי בטורניר, תומאס ברדיץ', הפך לשחקן הראשון החצי הגמר, לאחר שמיכאיל יוז'ני נאלץ לפרוש מהמשך הטורניר.

טורניר בירמינגהאם - נשים

כל המשחקים שהיו אמורים להתקיים היום נדחו למחר, עקב הצפות.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק