אנדיוני בשמינית, שארפובה הודחה

אליפות ארה"ב הפתוחה: צמד הטניסאים אנדי רם ויוני ארליך גברו הערב על צ'אבס האורוגאווי ובןȠזוגו אשוור האוסטרי 3:6, 2:6 ועלו לסיבוב השלישי שם יפגשו את אספלין ונואל

שבת 01 ספטמבר 2007
מערכת TELESPORT
אליפות ארה"ב הפתוחה ממשיכה להאיר פנים ישראלים הקיץ והערב היו אלו הצמד אנדי רם יוני ארליך המדורגים 8 בתחרות הזוגות שהעפילו לסיבוב השלישי של הטורניר לאחר ניצחון חלק נוסף על הצמד האורוגאווי - אוסטרי של צ'אבס את אשוור.

רם וארליך לא ממש התקשו לאורך כל המשחק וניצחו במערכה הראשונה 3:6 תוך שהם מפגינים לפרקים את אותו משחק טניס חכם ומהיר  שכל כך מאפיין אותם לאורך השנים שלהם ביחד. הצמד הישראלי שניצח ב-84% בהגשה הראשונה במשחק הערב, כשהם זוכים בלא פחות מ-61 נקודות , ניצח גם את המערכה השנייה בקלילות 2:6. ועלה לסיבוב השלישי לאחר שעה של משחק.

בסיבוב השלישי רם וארליך יפגשו את סימון אספלין השבדי ובן זוגו האוסטרי ג'וליאן נואל שעלו לסיבוב השלישי לאחר שהמתחרים שלהם קליארי הېרגנטינאי ולואיס הורנה מפרו ויתרו על המשחק. 

נשים: שארפובה לא תשחזר את זכייתה

הרוסיה מאריה שארפובה הגיע לניו יורק בכדי לשחזר את הזכייה שלה בתואר מלפני שנה אך הערב הודחה כבר בסיבוב השלישי לאחר הפסד 4:6, 6:1, 6ĺ2 לאגניאסקה רדוואנסקה הפולניה.  זו הפעם הראשונה מזה כמעט שלושים שנה שבה האלופה לא מצליחה להעפיל לשמינית הגמר. 

רדוואנסקה כעת מחכה הפלא ופלא למנצחת במשחק בין שחר פאר לניקול ואידיסובה שתתמודדנה מאוחר יותר הלילה על הזכות להעפיל של۞ינית הגמר. 

רוסייה נוספת שסבלה מים לא טוב היא נדיה פטרובה (7) שהודחה אף היא בסיבוב השלישי לאחר הפסד לאגנס סבאי 4:6, 4:6. כשרק אנה צ'קאבטזה שומרת על הכבוד הרוסי כשהיא מנצחת הערב את סניה מירזה ההודית 2:6, 3:6. 

̼strong>גברים: רודיק ממשיך להיות הגיבור המקומי

אלוף 2003 אנדי רודיק המשיך את המסע שלו לעבר התואר עם ניצחון בשלוש מערכות הערב מול תומאס יוהנסון השבדי כשניצח 3:6, 2:6, 0:6 ועלה לשמינית הגמר. ניקולאי דוידנקו הרߕסי שעלה לשחק לפני רודיק עשה גם הוא את העבודה כשגבר על ניקולס אלמגרו 5:7, 0:6 ו-5:7.  

תגובות

טלספורט בפייסבוק