פארקר: אני לא רוצה להתעורר

ה-MVP של סדרת הגמר חגג יחד עם אשתו על הפארקט של ה"קוייק אנד לואנס" ארינה את האליפות הרביעית של הספרס ב-8 שנים. דאנקן: זה אחד הרגעים המתוקים. פינלי: הלילה, הכדור ישן איתי

יום שישי 15 יוני 2007
מערכת TELESPORT
הסן אנטוניו ספרס ביססו את מעמדם כאחת השושלות הגדולות של ליגת ה- NBA בכל הזמנים עם זכייה רביעית באליפות ב-8 שנים. הספרס עשו זאת בסוויפ מול קליבלנד ועם ניצחון דחוק, 82:83 במשחק הרביעי.

דאנקן (איי הבתולה), פארקר (צרפת), ג'ינובילי (ארגנטינה), אלסון (הולנד) ואוברטו (ארגנטינה) היוו מעין מגדל בבל שחובר לו יחדיו על ידי המאמן, גרג פופוביץ', השריד היחידי מכל האליפויות יחד עם טים דאנקן.

ל-MVP של הסדרה, טוני פארקר, לא היה איכפת איפה המקום של קבוצתו בהיסטוריה: "לא אכפת לי איפה ניפול בהיסטוריה, אני מרגיש מבורך להיות חלק מהקבוצה הזאת. אנחנו קבוצה זקנה, כבר היינו שם. ידענו שקליבלנד תעשה ריצה, אז חיכינו שהסערה תעבור והתפקסנו מחדש. אך פעם לא נכנסנו לפאניקה. האליפות הזו היא כמו חלום, אני לא רוצה להתעורר".

גם טים דאנקן, לו זו האליפות הרביעית, היה מרוגש בסיום המשחק: "זה אף פעם לא נהיה מיושן. לא יאומן. ריצה נפלאה, מסע נפלא, חבורה נפלאה של שחקנים. זה אחד הרגעים המתוקים. הייתה לנו הופעה נהדרת".

מייקל פינלי חווה את ההרגשה לזכות באליפות בפעם הראשונה, אחרי שנים של אכזבות בדאלאס ואמר: "כדור המשחק יילך לישון היום ביני לבין אשתי".

לעומתו, לרוברט הורי זוהי אליפות שביעית כשהוא מתפקד כחלילן מהמלין לתארי NBA: "כילד, אתה חולם על לזכות באליפות. להשיג שבע זה בלתי יאומן".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק