גולן ואסולין בדרך להפועל

במכבי פ"ת מחפשים במה אירופית לעומר גולן, ע"י שנת השאלה להפועל ת"א. חלוץ בני יהודה בעונה הקודמת כבר הודיע ללוזון על החלטתו להגיע לוולפסון. בהפועל ת"א טוענים כי טועמה בגד

יום שישי 15 יוני 2007
אשר גולדברג
חלוץ מכבי פ"ת, עומר גולן, דורש לעזוב את הקבוצה. גולן מפעיל לחץ על הנשיא, עמוס לוזון, שמגביר את החיפושים אחרי מועדון אירופי שיקלוט את החלוץ המצטיין. מכבי פ"ת לא שיחקה העונה באירופה וגולן גם לא שותף בנבחרת ישראל (עקב פציעה), ולכן לוזון מחפש במה אירופית לשחקן.

בימים האחרונים עלה רעיון להשאיל את גולן להפועל ת"א, קבוצתו החדשה של מאמן מכבי פ"ת בשנים האחרונות, גיא לוזון. הכוונה היא לתת לגולן את ההזדמנות להפגין את כישוריו בגביע אופ"א ולנסות למכור אותו בחלון ההעברות בינואר. בפ"ת סבורים כי אם טועמה יישאר בת"א, גולן יוכל לפרוח לצידו באופן הטוב ביותר.

גם אסולין בדרך לוולפסון

חלוץ בני יהודה בעונה החולפת, ליאור אסולין, השוהה בחופשה בארה"ב, יצר אתמול קשר טלפוני עם מאמן הפועל ת"א, גיא לוזון, והודיע לו כי מבחינתו הוא מכוון לשחק בעונה הקרובה אצל האדומים ולחתום כבר בשבוע הבא על חוזה באופן רשמי. אסולין הבהיר, כי רק העובדה שגיא הוא המאמן גרמה לו להשיב בחיוב על ההצעה ולוותר על מו"מ עם מכבי נתניה.

חשוב לציין, כי חצי מכרטיסו של אסולין שייך למכבי הרצליה והחצי השני שייך לבית"ר ירושלים, כל שהמעבר חייב את אישור שני הגורמים האלו.

טועמה בגד, לוזון ממריא

בינתיים, קיים נתק בין סלים טועמה להפועל ת"א ולפטרונו, עו"ד שחר בן-עמי, שמשך את ידו מייצוג השחקן. בהפועל ת"א סבורים כי טועמה פעל מאחורי גבם, לא דיבר איתם אמת וחבר אל דודו דהאן, במטרה להגיע לסטנדרט ליאז' בניגוד לחוק.

גיא לוזון, השוהה בברזיל עם עוזריו רפי כהן ויוסי אבוקסיס, אמור לנסות להגיע מחר לפולין, כדי לדוק שני שחקנים שהוצעו לו. לוזון יגיש מחר ליו"ר, מוני הראל, שמות של 4 שחקנים, כדי שינסה לצרף לפחות שניים מהם.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק