פיני זהבי תחת חקירה באנגליה

התקשורת הבריטית מדווחת היום כי זהבי, יחד עם סם אלרדייס, דידייה דרוגבה, פטר צ'ך וחמישה מועדונים בכירים באנגליה, צפויים להיחקר הנוגע להעברות לא חוקיות

יום שישי 15 יוני 2007
מערכת TELESPORT
סוכן השחקנים הישראלי המצליח, פיני זהבי, בצרות. שמו של זהבי נמצא ברשימה שהועברה להתאחדות הכדורגל האנגלית היום, בבקשה לבחון את ההתנהלות ב-17 העברות שהתבצעו בפרמייר ליג בשנים האחרונות. הקצין האחראי על החקירה אף המליץ להעמיד את זהבי לחקירה בפיפ"א.

בין ההעברות החשודות נמצאת עיסקת העברתם של דידייה דרוגבה ופטר צ'ך לצ'לסי, וגם עיסקת העברתו של הבלם הישראלי, טל בן-חיים, לבולטון וגם אילו של בלסינג קאקו ואיגביני יעקובו.

פיני זהבי הוא לא הדמות הבכירה יחידה ברשימה, אותה הציג קצין המשטרה, לורד סטיבנס, שניהל את החקירה. הבוס של ניוקאסל, סם אלרדייס ובנו קרייג אלרדייס, שהיה סוכן בעבר, מואשמים גם הם.

17 ההעברות המדוברות כוללות 4 שחקנים מניוקאסל (אמרה בלוזוגלו, ז'אן אלן בומסונג, אמאדי פיי ואלברט לוק), ארבעה מבולטון (אלי אל-הבסי, טל בן-חיים, בלסינג קאקו, חוליו קוריירה), שלושה מצ'לסי (דידייה דרוגבה, פטר צ'ך, מייקל אסיין), שלושה מפורטסמות' (קולינס מבסומה, בנג'אני מוורווארי, אליו סיסה) ושניים ממידלסבורו (איגביני יעקובו ופאביו רושמבאק). זהות המועדון ה-17 והשחקן לא נודעו.

את תגובתו של פיני זהבי לא ניתן היה להשיג.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק