פאר: הולך להיות קשה מאוד

US OPEN: הטניסאית הבכירה שלנו לא מקלה ראש ביריבה בשמינית הגמר, רדוואנסקה הפולנייה שהדיחה את שראפובה. על הניצחון 4:6, 6:3 ו-6:7 על ואידיסובה אמ׫ה: שמחה שניצחתי במעמד כזה

יום ראשון 02 ספטמבר 2007
אורן קורנפלד, אסף בילגורי
הריצה את הצ'כית מצד לצד והצӜיחה להשיג שבירה קריטית בדרך ל-3:5 במערכה המכרעת. 

המשחקון המכריע היה מרתק. ואדיסובה הצליחה להוביל 30:40 וחשבה שהיא שוברת את שחר, אך פאר הצילה כדור אבוד והפתיעה את הצ'כית כדי לכפות שובר שיוויון. פאר הוליכה והשיגה נקודת משחק בשובר השיוויוןȠאך הצ'כית הצליחה לחזור. ולנצח את השחקון ולצמק ל-5:4. ואדיסובה שמרה על ההגשה שלה והצליחה לחזור ל-5:5. שחר פיגרה כבר 30:15 במשחקון הבא אך חזרה למשחק והמשחקון נכנס לעוד שובר שיויון. פאר ניצחה את השובר שיוויון בניסיון הראשון עם אס מנצח ועלתה ליתרון 5:6. פאר הߦליחה להוליך 30:40 אך עשתה טעות בלתי מחוייבת והמשחק הלך לשובר שיוויון נוסף. שופט המשחק קבע שכדור של שחר עבר את הקו למרות שהיה בפנים ושחר הפסידה את המערכה בדרך ל-6:6 המשחק הולך לשובר שוויון.

פאר עלתה ליתרון 0:1 בשובר השיווין אך ואדיסובה עשתה 1:2. ו-2:3. פאר לא נשברה וחזרה ל-3:3 שהיא מנצלת טעות בלתי מחוייבת של הצ'כית. פאר עלתה ליתרון 3:4 ו-3:5 כשהצ'כית מכה כדורים פשוטים לרשת. הפעם היה תורה של שחר לעשות טעות והצ'כית חזרה ל-4:5. ואדיסובה עם הגשה מצויינת היתה בטוחה שהיא משווה אך שחר עם חבטת החזרה מהۡרטים הפתיעה אותה ועלתה ליתרון 4:6 בדרך לנקודת משחק. שחר ירדה לרשת אך עשתה טעות ואיפשרה לצ'כית לחזור ל-5:6. ההגשה של שחר לא הותירה סיכוי לצ'כית ושחר ניצחה 5:7 בשובר השויון ו-1:2 במשחק כולו!.

צילום: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק