אני מתוסכל. מצפה לשינוי

כוכבה הענק של הלוס אנג'לס לייקרס, קובי בראיינט שלח מסרים עבים לג'רי באס נשיא הקבוצה. בראיינט מעוניין להתאוורר בקבוצה אחרת ומרגיש שבע בלייקרס

שבת 16 יוני 2007
אייל כהן

קובי בראיינט, הכוכב הבלתי מעורער של הלוס אנג'לס לייקרס, לא מאושר במדי הסגולים צהובים בעיר הסרטים ומבקש להתאוורר בקבוצה אחרת כך פורסם בלוס אנג'לס טיימס היום.

דוקטור ג'רי באס, בעלי הלייקרס, נפגש עם בראיינט בברצלונה. בראיינט כאמור דיבר עם באס לפני כשבועיים בטלפון, אבל כעת מדובר בפגישה מאוד ריגשית ואמוציונלית.

קובי בראיינט עצמו מאוכזב מאוד. הלייקרס לא הגיעה למעמדים הגבוהים בשנתיים האחרונות, והקש ששבר את גב הגמל כרגע העונה, כאשר קבוצתו הודחה כבר בסיבוב הראשון מול פיניקס: "אני מתוסכל מאוד. אני מחכה מהלייקרס לעשות שינויים".

הלייקרס גם מפשפשים לגבי טרייד אפשרי בין ביינום ולאמר אודום תמורת ג'רמיין אוניל מאינדיאנה, כדי לתת לבראיינט תחושה שהקבוצה בהחלט בעלת שאיפות.

כאמור בראיינט נמצא כרגע בחופשה בברצלונה וצופה בקבוצה המקומית, שאותה הוא אוהד. ברצלונה כאמור מתכוננת למאבק האליפות שיערכו מחר.

בראיינט יחגוג באוגוסט הקרוב 29 קייצים, יש לקובי עוד 4 שנים בחוזה, כאשר הוא מסוגל להפר אותו רק בעוד כשנתיים.  בראיינט יעשה חושבים, והאם הסופר סטאר של עיר הסרטים יעזוב? את זה נדע בהמשך. 

תמונות: רויטרס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק