חזרתי לנבחרת בזכות ביתר

כריסטיאן אלבארז יודע מה גרם לזימון המחודש שלו לנבחרת צ'ילה. זנדברג ל-TELESPORT: "כבוד בשבילי לחזור לנבחרת. מאמין ומקווה שאמצע שם מקום#של קבע"

יום ראשון 02 ספטמבר 2007
אסף שקד

יום לאחר ההפסד בגביע הטוטו לבני יהודה, ובבית"ר מתחילים להרגיש את "פגרת הנבחרת". היום אומנם זכו שחקני הקבוצה ליום חופשי מאימונים, אך כל שחקני הנבחרת הצטרפו לאימונים במדי הנבחרת כמו גם כריסטיאן אלברז שהמריא בבוקר לאוסטריה, שם ישתתף עם נבחרתו בשני משחקי אימון מול שוויץ ומול אוסטריה.

לפני שהמריא אמר אלברז ל-TELESPORT: "אחרי יותר משנה אני חוזר לנבחרת וזה משמח אותי מאוד, כמובן שהייתי רוצה שגם מירוסביץ' יצטרף איתי למשחקים- אבל גߝ לבד זאת גאווה גדולה בשבילי. אני מרגיש טוב מאז שהגעתי לבית"ר ואני בטוח שרק בגלל היכולת שהצגתי מאז שהגעתי לכאן- זכיתי לקבל זימון לנבחרת. אני טס עכשיו ל-10 ימים בהם אני יהיה מנותק מבית"ר ירושלים, אבל אחרי שראיתי אתמול את הקבוצה מפסידה, יש לי רעב ל۞שחקים הבאים ואני בטוח שאחזור טוב יותר".

מיכאל זנדברג שקיבל אתמול זימון מחודש לנבחרת נשמע היום נרגש מאוד כשאמר ל-TELESPORT: "אני שמח מאוד לחזור ולשחק בנבחרת, תמיד אמרתי שאשמח לתרום לנבחרת וזה כבוד בשבילי להיות בסגל לקראת המשחק מול אנגליה.Ƞאני מאמין ומקווה שאמצא את מקומי הקבוע בנבחרת תוך כדי עבודה קשה".

מחר בשעה 10 בבוקר תערוך הקבוצה אימון בסגל דליל מאוד ללא שחקני הנבחרת וללא הזרים דרק בואטנג וכריסטיאן אלברז שהמריא כאמור היום. במהלך השבוע הקרוב תשמור הקבוצה על סדר אימונים קבוע ߛשביום שלישי יתקיים משחק אימון מול היריבה העירונית הפועל ירושלים, במשחק שיהיה סגור לקהל ובו ישותפו כל שחקני הסגל שנשארו בארץ.

 תמונות: בית"ר-נט.

תגובות

טלספורט בפייסבוק